Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

View RSS Feed

cagrikaraca

ZEEPİN

Blog Konusunu değerlendir ve oy kullan
Merhaba arkadaşlar. Kripto platformunda henüz eni olmakla birlikte elimdeki imkanlarla bana az da olsa maddi yardım yapacak çözümler arıyordum ki sözlükte karşıma zeepin adlı yeni ico girişim platformu ortaya çıktı.

Ben de üye oldum ve bana önerdiği bountylerle 200 küsür ZPT(Zeepin Token) kastım. yaklaşık 40-45$ ediyor. Ve sizden istedikleri tek şey klasik ico girişimlerinde olduğu gibi twitter sayfasını takip edip retweet atma telegram sayfasına üye olmak gibi şeyler.

ZPT dediğimiz sanal para birimleri blockchain değil de neo, neon wallet kullanıyor. Eğer küçük bir meblağda para kazanmak isterseniz şurdan https://www.zeepin.io/bounty/?r=q119z (link ref içerir) üye olup wallet adresinizi girip ZPT kasmaya başlayabilirsiniz.

Onun dışında forumdaki bilgili abilerime kardeşlerime sorum olacak.

Ben bu kazandığım tokenleri neo wallet hesabıma yattığı zaman nasıl paraya çevirebilirim ya da çevirmeli miyim yoksa ZPT'nin değer kazanmasını mı beklemeliyim ya da başka birşey mi yapmalıyım. Dediğim gibi o kadar bilgili değilim bu konularda yardımcı olursanız sevinirim.
Etiketler: neo, token, zeepin Etiketleri Düzenle
Katagoriler
Katagorisiz

Yorumlar

1. hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ICO projelerinde elde edilen veya satın alınan "TOKEN" proje bitip borsaya açıldığı vakit, borsaya aktarım ve bozma ile nakite çevirebilirsin üstad. ICO projeleri zaman isteyen bir gelir kapısı diye adlandırmak doğru olur. Geçimini sadece buradan elde eden insanlar oldukça fazla. Tabiki şans faktörünü unutmamak lazım, Genellikle Borsaya açılmamış oluyor, açılanlar değeri düşük oluyor 0,0000001 gibi vs vs
  2. cagrikaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hakanyavuz Nickli Üyeden Alıntı
    ICO projelerinde elde edilen veya satın alınan "TOKEN" proje bitip borsaya açıldığı vakit, borsaya aktarım ve bozma ile nakite çevirebilirsin üstad. ICO projeleri zaman isteyen bir gelir kapısı diye adlandırmak doğru olur. Geçimini sadece buradan elde eden insanlar oldukça fazla. Tabiki şans faktörünü unutmamak lazım, Genellikle Borsaya açılmamış oluyor, açılanlar değeri düşük oluyor 0,0000001 gibi vs vs
    Hocam peki ben bu kriptoyu nakite çevirme işlemini nerden yapabilirim. Zeepin'in bana önerdiği bir neo wallet uygulamasını indirmiştim adı Neon. Ama forumlara baktığım zaman neo cüzdanda biriken tokenler bir süre sonra kayboluyormuş. Yani demek istediğim borsaya açıldığı vakit nereden nasıl nakite çevirmeliyim

Giriş

Facebook ile Baglan Giriş