Web Servislerimiz


 KRİPTO HABER


ICO TÜRKİYE LİSTELEME


admin@kriptoparahaber.com

×

Etiketlenen üyelerin listesi

Günlük yaşamda kripto para biriminin kullanımını kolaylaştıracak blockchain tabanlı çözüm sunan Fixy Network, geliştirdikleri uygulama ile bu sorunu çözeceğine inanıyor. 2018 Mayıs ayında ICO sürecine başlayacak olan Fixy Network, PRIVATE SALE kısmını tamamladı. https://forum.kriptoparahaber.com/images/sponsor/fixyapp.png Token bilgileri: Ethereum ERC20 Token 100% = 100.000.000 | Toplam Adet 68% = 68.000.000 | PRE-ICO ve ICO’da satışa sunulacak miktar 5% = 5.000.000 |

Bu konu 15249 kez görüntülendi 67 yorum aldı ...
Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın 4.69 15249 Reviews

  Konuyu değerlendir: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  5 üzerinden 4.69 | Toplam: 13 kişi oyladı ve 15249 kez incelendi.


 1. #1
  admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Administrator
  Kayıt
  28.Kasım.2017
  Mesajlar
  140
  Yaş
  27
  Konular
  64
  Beğenmiş
  170
  Beğenilmiş
  21
    Blog Yazıları
  10
  @admin

  Başparmak yukarı Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Günlük yaşamda kripto para biriminin kullanımını kolaylaştıracak blockchain tabanlı çözüm sunan Fixy Network, geliştirdikleri uygulama ile bu sorunu çözeceğine inanıyor. 2018 Mayıs ayında ICO sürecine başlayacak olan Fixy Network, PRIVATE SALE kısmını tamamladı.  Token bilgileri:
  Ethereum ERC20 Token
  100% = 100.000.000 | Toplam Adet
  68% = 68.000.000 | PRE-ICO ve ICO’da satışa sunulacak miktar
  5% = 5.000.000 | PRIVATE SALE’da satildi ve 400 ETH toplandı

  Fixy Network, insanların günlük yaşamlarında kripto para birimini kullanmasını mümkün kılar. Fixy ağı, merkezi olmayan bir pazar ve merkezi olmayan bir Exchange içerecektir. Kripto-para piyasasına girmek, hiçbir zaman yeni kripto-para meraklısı için kolay bir süreç olmamıştı. Fakat Fixy Gift Card ile, bu süreç daha kolay olacaktır. Tüm Fixy ağı, kripto-para dünyasına girişi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ayrıca kripto para biriminin günlük hayata etkin bir şekilde uygulanmasını sağlayacak özelliklere sahiptir.

  Fixy Network’ün ana konsepti, iki temel özelliğe dayanmaktadır: merkezi olmayan bir pazarın kullanımı ve herkesin kolaylıkla kullanabileceği merkezi olmayan bir alışveriş sürecini sunmaktır. Daha spesifik olarak, kripto para piyasasına giriş, Fixy Network onaylı mağazalar tarafından satılacak ve FIAT para ile satın alınacak olan Fixy Crypto Gift Card ile yapılacaktır.

  Söz konusu mağazalar, Fixy App Store Konum özelliği sayesinde kolayca bulunacak. Fixy Network ekibinin hedeflerinden biri de, Fixy, Crypto Gift Card Eşya Mağazasını bir çok perakende satış noktasına yerleştirmektir.

  Satın alma sonrası kullanıcılar, Fixy App’de, hediye kartı miktarını alabilir ve daha sonra doğrudan Fixy merkezsizleştirilmiş exchange ve pazarda depolayabilirler.

  Fixy’nin, merkezi olmayan exchange ve pazarına girdikten sonra, kullanıcılar OTC işlemlerine katılabilir ve paralarını kendi seçtikleri kripto para birimine ya da FIAT para birimine dönüştürebilirler – ya da tam tersi – bu süreçte Fixy tarafından herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır.

  Şirketin CEO’su ve kurucusu Hasan Turgut, şunları söyledi:
  Fixy Network, kripto para birimi işlemlerini ve kripto para birimi ticaretini doğrudan yapmak, başlangıç sermayesi ne olursa olsun tüm yatırımcılara eğitim ve finansal geçmişlerini önemsemeden, ulaşmak amacıyla hazırlanmıştır.
  Nisan ayinda 3 tane AMA (ask me anything : istediğini sorabilirsin) etkinliği düzenlenecek. Almanca, Ingilizce ve Türkce olarak. Eğer Türkiye’den yüksek katilim olursa, etkinlik yapılması da düşünülüyor.
  SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S)

  S: FXY Token’ın fiyatı ne kadar?
  C: 1 ETH = 5000 FXY veya eşdeğeri 1 FXY = 0.0002 ETH

  S: Takıma katılabilir miyim?
  C: Evet. Farklı yetenekteki kişileri takımımıza dahil ediyoruz.

  S: Softcap ve Hardcap planınız nedir?
  C: Softcap is 2.000 ETH | Hardcap is 11.400 ETH

  S: Kişisel bilgilerim ne kadar güvende?
  C: Kişisel bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmıyoruz. KYC sürecimiz ve benzersiz cüzdan sahipleri
  için tamamen şeffaftır. Yapılan işlemleri cüzdan sahibi public adres üzerinden açık bir biçimde
  takip edebilir.

  S: Destek ekibiniz var mı?
  C: Evet, sorularınıza en kısa sürede yanıt vermek için görevli destek ekibimiz mevcut.

  S: Fixy cüzdan hang para birimlerini destekleyecek?
  C: FXY, BTC, BCC, LTC, ETH olarak planlandı ve diğer para birimleri daha sonra açıklanacak.

  S: Fixy Token borsalarda listelenecek mi?
  C: Softcap’a ulaşıldıktan sonra, çoğu aktif borsa ile iletişim halinde olacağız.


  Sirket bilgileri:

  Merkezi: Hongkong
  CEO and Founder: Hasan Turgut
  Adres: 20th Floor, Central Tower, 28 Queen's Road, Central, HK
  Registry Nummer: 2659347

  FIXY NETWORK BLOCKCHAİN ÇÖZÜMLERİ SUNMAYA DEVAM EDİYOR
  Google, Twitter ve kredi kartları kripto’yu yasaklıyor mu? Fixy Network günü kurtarmak için burada!
  Google ve Twitter, Facebook’un adımlarını takip etti. Kripto para şirketlerinin reklamlarını, kendi hizmetlerinde kullanılmasını yasakladı. Yukarıdaki hizmetlerle birlikte; ancak bunlarla sınırlı olmayan yasaklar, ICO’lar, cüzdanlar, borsalar ve alım/satım danışmanlığını içeriyor. Endüstri devleri ICO reklamlarını yasakladılar, 2017’de gördüğümüz gibi ICO’ların artan büyümesini engelleyecekler. Daha da kötüsü, Bank of America, JP Morgan ve diğerleri gibi büyük bankalar, kripto para satın almak için alışverişlerde kredi kartlarının kullanılmasını yasakladılar. Pazara girecek yeni ve eski yatırımcıları zora soktular.

  Kripto meraklıları olarak endişelenmemiz gerekecek mi? Çok yönlü bir uygulama olan Fixy Network, emin olun günü kurtaracak. Platform, merkezi olmayan bir değişim ve pazar çözümü sunarken kripto para birimi şirketlerine ve kripto meraklılarına, yasak sorunları ile ilgili, iki özelliğin ele alınmasına yardımcı olacak: ICO listesi ve Hediye Kartları.

  ICO Listeleme Özelliği
  Fixy Network listeleme hizmeti, uygulama ekibi tarafından doğrulanan her yasal kripto para biriminin ICO’larını uygun bir ücret karşılığında büyük bir kitleye tanıtabileceğinden emin. Bu platformun, başlangıç şirketlerinin ICO’larını listelemelerine yönelik ideal bir çözüm yolu olmasının birkaç nedeni var:

  1- Büyük Kitle Tabanı
  Fixy Network platform katılımcıları, platformun doğası gereği büyük bir kitleye hitap edecek olan özel ve ticari kullanıcılardan oluşmakta. Fixy Network, çeşitli kripto para birimlerinin her türlü ürün veya hizmeti verimli bir şekilde satın almak için kullanılmasını kolaylaştıran bir platform haline gelecek. Bilindiği gibi; güvenli, kullanıcı dostu, OTC değişimi ve pazar yeri mevcut kripto para sektörü için çok gerekli. Bu talep, uygulamayı kullanmak isteyen birçok meraklıyı çekecek.

  Uygulamayı indiren kişiler için haziran 2018’de 2.000.000 Fixy token’ı (FXY) Airdrop olarak sunulacak. Faaliyete başladığı günden itibaren platformda 200.000 kişilik kullanıcı tabanının yer alacağı tahmin ediliyor. Sonrasında da büyümeye devam edecektir.

  2- Uygun Maliyet ve Uygun Pazar Bölünmesi
  Fixy Network, ICO listeleme hizmetleri ödemeleri için yalnızca FXY tokenlarını kabul edecektir. Bildiğimiz gibi, düzenli olarak ICO listeleme maliyeti pahalıdır. Neyse ki sabit bütçe platformundaki standart liste ücreti ilk yarı yılda 1000 dolara mâl olacağından ve reklam verenlerin reklam özelliklerini kendi ihtiyaçlarına göre uzatabileceğinden, sıkı bütçeli girişimlerin artık bir listeleme sorunu olmayacak.

  Örneğin, son 12 ayda yaklaşık 5 bin ICO piyasaya girdi. Platformumuzda listelenmiş olsalardı, yalnızca FXY Tokenıyla satın alınan standart oranlı reklam ücretinden 5.000.000 dolarlık gelir elde etmiş olurduk. Reklamdan elde edilen gelirin %55’i oyunlar ve içerikler üzerinden kullanıcılara geri verilecek. Bu, kullanıcıların Fixy uygulamasını kullanmaya devam etmelerini teşvik edecek. Diğer bir deyişle platform, kullanıcılarının sabit kalmasını sağlarken; sağladığı teşviklerden dolayı daha fazla kişinin katılmasını sağlamaya devam edecektir.

  Uygulamanın kullanıcıları çoğunlukla kripto meraklıları olduğundan, reklamcılık çabasının %100’ü uygun bir pazar segmenti hedeflemesi ve büyük bir kitleyi mümkün olan en uygun şekilde yakalayabilmesi nedeniyle, çalışmanın verimli olacağı anlamına gelir.

  3- Hızlı Ağ Büyümesi
  Fixy Network, katılan tüm katılımcılar için büyük teşvikler sağlar. Uygulamalar Android ve IOS’ta mevcut olacak, dolayısıyla dünyanın her yerinden herkes ücretsiz olarak uygulamayı indirip kullanabileceği için ulaşılabilirlik çok geniş olacak. Bunun yanı sıra, Fixy Network, iş ağını büyütmek için sadece büyük perakendecilere bel bağlamayacak. Fixy mağaza ortakları olmak isteyen çok sayıda orta/küçük perakendecinin katılacakları faydalar nedeniyle katlanarak büyüyecek.

  HEDİYE KART ÖZELLİĞİ  Kredi kartı yasakları, FIAT parasını çeşitli kripto para birimlerine dönüştürmek için kripto meraklılarını kesinlikle engelleyecektir. Ancak bu sorun Fixy Network tarafından, FIAT ile kripto para satın alma işlemini, mağazadan ortak mal almak kadar kolay hale getiren bir Fixy Network çözümü olan HEDİYE KARTINI ele alarak çözülebilir.

  1- Fiat <-> Kripto Para Dönüşümü Kolaylığı
  Platform tarafından sağlanan hediye kartları, insanların uzun doğrulama sürecine girmeden kripto para dünyasına girmeleri için bir fırsat sağlayacaktır, bu da uygun bir kısayol sunar. Hediye kartının satın alınması, Fixy Network tarafından doğrulanan ve “Fixy App Store Locator” kullanılarak kolayca bulunabilecek mağazalar tarafından sağlanacaktır. Hediye kartları, kullanıcıların istedikleri miktarı, merkezi olmayan alışveriş ve pazarda kullanabilecekleri, Fixy uygulamasına para yatırmak için kullanılabilen, FIAT parasıyla satılacaktır.

  2- Hediye Kartlarının, Büyüyen Kitle Sayesinde, Fixy Stores’da Kolayca Bulunması Hedefleniyor
  Dijitalleşme açısından, perakendeciler her zaman müşterilerini korumak ve hatta yenilerini kazanmak için yeni ürünlere ve çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Sabit pazarda, hediye kartları ile böyle bir çözüm sunuluyor. Fixy Network’ün ortağı olan mağazalar, yeni yatırımcılara ulaşmak için “Fixy GIFT Card” sunacak. Ayrıca, uygulama içerisinde reklamlarını paylaşabilecekler. İş ortakları, uygulama içerisinde doğrudan “Mağaza Bulucu” özelliği ile bulunabilirler. Fixy Network ile bağlantı kurmak için, bu uygun ve ödüllendirici yaklaşım, kullanıcı büyümesini istikrarlı bir şekilde teşvik edecektir.

  Fixy Network’ün, dev şirketlerin yasaklama çabalarına karşı etkili önlemler sağladığını, aynı zamanda demokratikleştirmeyi ve kripto parayı yeni bir seviyeye yükseltecek şekilde fayda sağladığını görebiliyoruz. Son bir not olarak, Fixy Network uygulaması çoktan test edildi ve çok iyi çalıştı, OTC ticaret ve reklam özelliği haziran 2018’de aktif olacak.

  Ayrıca TÜBİTAK BİLGEM Blokzincir Araştırma Laboratuvarı’nın organize ettiği 1. Ulusal Blokzincir Çalıştayı, 2-3 Nisan 2018 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecektir. Gerçekleşen bu etkinlik içerisinde Fixy Network ekibide yer aldı.

  Etkinliğe katılım gösteren Fixy Network’un kurucusu HASAN TURGUT etkinlik içerisinde
  NEO Senior R&D Manager “Malcolm Lerider” ile görüsüp Neo Blockchain üzerinden smart contract yaratılış ve yazılım teknolojisini beĞendiğini dile getirdi.
  Etkinlik içerisinde ve “Malcolm Lerider” fotoğrafları sizlerle.
  Yaklaşan güncellemeler için FIXY NETWORK’u takip etmeye devam edin ve Haziran 2018’de uygulamayı indirerek 2.000.000 FXY Token Airdrop’unu kaçırmayın!


  FIXY NETWORK AKILLI SÖZLEŞME DENETİMİNİ GEÇTİ
  Fixy Network’ün güvenlik ve kod kalitesinin iyi yönetildiğinden emin olmak için titiz bir akıllı sözleşme denetimi geçirdiğini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. Denetim, Blockchain çözümlerinin danışmanlığında ve geliştirilmesinde uzmanlaşan Almanya merkezli bir firma olan Chainsulting tarafından yapıldı.  Basitçe ifade edecek olursak, akıllı sözleşmeler, bir aracıya ihtiyaç duymadan bir veya daha fazla varlık arasındaki ilişkileri yönetmek için bilgisayar programlarının kullanılmasını sağlar. Bu yeni yaklaşımın güvenliği her şeyden önemlidir ve akıllı sözleşme kodlarında yeni bir güvenlik açığı olan paradigmaya yol açar.

  Akıllı sözleşmelerdeki güvenlik hataları, kripto para ekosistemine yüz milyonlarca dolar zarar ettiriyor. Örnek olarak; Parite, Ethereum cüzdan kodu açıkları nedeniyle 30 milyon dolar kaybetti. Başka bir örnek olarak; 2016 yılında, saldırgan şahıs DAO’yu hackledi ve 50 milyon dolar çaldı. Bu örnekler, akıllı sözleşme mantığındaki küçük bir hata veya kusurun bile büyük kayıplara yol açabileceğini açıkça göstermektedir. Bu nedenle akıllı sözleşme denetimi, akıllı sözleşme geliştirmenin önemli bir parçasıdır. Bu aşamanın amacı, kod hatalarını tanımlamak ve program mantığını kontrol etmektir. Yüksek kaliteli ve eksiksiz bir akıllı sözleşme denetimi, Fixy Network’ün riskleri en aza indirmesine ve iyi bir güvenilirlik sağlamasına olanak tanır.

  Kapsamlı denetimden hareketle, Fixy Network akıllı sözleşmesi, Chainsulting AAA Cyber Security Standard’ın gerekliliklerine uygun görülmüştür ve sözleşmede büyük hatalar ve güvenlik açıkları bulunmamıştır. Bu, akıllı sözleşmenin, güvenliğinin ve kalitesinin, istenen sonuçları getirmek için belirli koşullar altında garanti edildiği anlamına gelmektedir.

  Fixy Network her zaman en iyi ürün ve hizmeti sunmaya çalışmaktadır ve bu sayede yatırımcılarına sadece başarılı bir ICO sunmak için değil, aynı zamanda kripto para kitlesinin benimsenmesine yönelik projenin başarısı için kararlılık göstererek yatırımcılarına rahatlık sağlaması demektir.

  Fixy Network Token Satış için “KYC + Whitelist” Yerlerinizi hızlıca kapın
  Fixy Network Token satışı yaklaşıyor, 1 Mayıs 2018'de başlayacak. Bu yazı Token satışı için katılımcılarının takip etmesi gereken KYC + Beyaz Liste adımlarıyla ilgili kısa bir rehber niteliği taşımaktadır.

  “KYC = Know Your Customer”
  KYC + Beyaz Liste uygulaması için gerekenler;
  1- Kişisel Bilgiler
  2- Kimlik Belgeleri (pasaport/sürücü belgesi ve selfie resmi)

  Lütfen verilen tüm bilgilerin kesinlikle gizli tutulacağını unutmayın.

  KYC + Beyaz Liste uygulamasının adım adım kılavuz:
  Fixy Network web sitesini (https://fixyapp.io/) ziyaret edin ve JOIN KYC + WHITELIST'e tıklayın.  E-posta adresinizi girin, robot olmadığımı kontrol et kutusunu işaretleyin ve e-posta gönder'i tıklayın.  Onay e-postası gönderildikten sonra, KYC + Beyaz Liste formunu e-postanız yoluyla doldurmak için bağlantıya tıklayın. Kişisel bilgilerinizi ve Ethereum adresinizi girin. (Bu adres, Fixy Network Token satışı başladığında crowdsale katkılarınızı göndermek için kullanılacaktır, lütfen borsa cüzdan adresini kullanmayın).  KYC formunda, lütfen kimlik seçiminize (pasaport/ehliyet) göre gerekli alanları doldurun ve gerekli belgeleri (JPG veya PNG formatında) sisteme yükleyin.  KYC + Beyaz Liste prosedürü böylece tamamlanmış oldu! Doğrulama işlemi tamamlanana kadar lütfen sabırla bekleyin.  Eğer KYC'yi geçerseniz, Fixy Network Token satışı etkinliğine katkıda bulunabileceksiniz.
  Lütfen dikkat edin! Katkınızı, Beyaz Listedeki Ethereum adresinizden SADECE crowdsale adresine gönderebilirsiniz.

  ÖNEMLİ NOTLAR
  1. Token satışı gerçekleştiğinde, lütfen Ethereum katkılarınızı borsalardan göndermeyin, SADECE KYC prosedürüne girdiğiniz Ethereum adresinden gönderin.
  2. Her zaman üç kere kontrol edin, katkılarınızı göndermeden önce etherscan.io'daki Fixy Network crowdsale adresini kontrol edin. Geçerli katkı adresi, Token satışı başladığında, SADECE resmi Telegram kanalında (https://t.me/fixynetwork) yönetici tarafından yayınlanacaktır.
  3. Https://t.me/fixynetwork adresinden SADECE resmi Telegram kanalımıza katılın ve yardıma ihtiyacınız olursa destek ekibimize danışın. Sadece Fixy Network grup yöneticilerini dinlemeyi unutmayın (her zaman adın sağında yer alan ADMIN etiketini kontrol edin) ve yöneticiler, siz önce mesaj göndermeden size mesaj göndermeyecek, yönetici gibi gözüken sahtekarlarına karşı dikkatli olmalısınız!
  4. KYC uygulamasında yer alan herhangi bir şekilde (ETH, BTC veya kripto paralar) hiçbir ücret alınmayacaktır. Lütfen dolandırıcılara dikkat edin ve uyanık olun!

  KYC Neden Önemlidir?
  Sadece şeffaflığa ve uygunluğa sahip ICO'lar, saygın borsalarda kabul görmektedir. Bu süreç aynı zamanda yatırımcıların yatırımlarını da koruyacak ve Fixy Network'ü iş dünyasında güven içinde seçkin bir şirket haline getirecektir.
  Yaklaşan güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin ve Fixy uygulamasını (Playstore ve App Store'da mevcut) Haziran 2018'de indirerek 20 FXY Token hediyesini kaçırmayın!


  Fixy belirleyici stratejisi açıklandı: FXY Token başına 2$ fiyat!
  Fixy Network ICO 16 Mayıs tarihinde başlıyor!


  2 dolar Token fiyatı ve proje sürekliliği konusu:
  Fixy Network, operasyonunun ilk yılında, Fixy Platformunda (Reklam, ICO listeleri ve oyun ödülü) bir ödeme aracı olarak Fixy (FXY) Token fiyatının 2$’lık sabit oranla ayarlanacağını açıklamaktan gurur duyar. Token fiyatı, ekip yönetimi tarafından dolaşımdaki toplam token miktarı (yakma işleminden önce 100 milyon adet) dikkate alınarak detaylı düşünülmüş planlara ve platformun ekonomik büyümesinin dikkatli bir şekilde ele alınmasına dayanarak seçilmiştir.


  Fixy Network Platformu, borsalarda beklenen fiyat volatilitesine rağmen, 2$/FXY sabit fiyat için her türlü ticari reklam / ICO listeleme kampanyasını kabul edecektir. Örneğin; Hatice hanım, uygun maliyetli bir banner kampanyası yürütmek isteyen bir şirketin pazarlama yöneticisidir ve Fixy Network Platformunu geniş ana kitlesi için en iyi seçenek olarak seçiyor. Reklam hizmeti 10.000$’dır ve Hatice hanım, Binnance gibi borsalarda bulunacak 5000 adet FXY Token’ine ihtiyacı olacaktır.


  Kapsamlı pazar araştırması ve çeşitli deneyimli danışmanlara danışarak, Fixy Network ilk faaliyet yılında, reklam hizmetlerinden 5.000.000 dolar veya 2.500.000 FXY’ye eşit bir ciro hedeflemektedir. Bunun ise %55’i oyunlar aracılığıyla topluluğa geri dağıtılacaktır.


  Proje Sürekliliği
  Şu anda piyasadaki az sayıdaki orijinal projeden biri olan Fixy Network’un yönetimi, ICO’nun arkasındaki fikri, mümkün olduğu kadar çok fon toplamak için değil, güçlü bir topluluğa sahip olarak sağlam bir temel oluşturmak için bir ivme olarak görüyor ve yüksek kaliteli ürün geliştirmeyi hedefliyor.
  Fixy Network, operasyonu için gerekli olan fonu Fixy Network projesinin vizyonuna ve kaliteli uygulamasına güçlü bir şekilde inanan çekirdek yatırımcılarından ve özel Token sahiplerinden halihazırda sağlamış durumdadır. Bu sebeple, proje softcap’a ulaşamasa bile, ilerlemeye devam edecektir.


  Softcap’a ulaşılamaması durumunda, Pre-ICO ve ICO katılımcılarının iki seçeneği var:
  1-) Katılımcılar FXY token’ları ellerinde bulundurmaya devam edebilir. Fixy Tokenları, Token yakma olayı gerçekleşmeden önce borsalarda listelenecektir.
  (Düşük Tokenlı dolaşım arzı nedeniyle, FXY’nin fiyatı, Token yakılmasından sonra artacaktır. Örneğin; FXY tokenlerinin %80’i yanarsa FXY Tokenlarının normal fiyatı 1 ETH = 5000 FXY yerine 1 ETH = 1000 FXY olarak ayarlanacaktır)
  2-) FXY Tokenları yakılmadan önce, 1-7 Haziran 2018 arasında isteren katılımcılara iade yapılacaktır. Geri ödeme almaya hak kazanabilmek için katılımcılar, FXY Tokenlarını katkı yaptıkları cüzdanda saklamalıdırlar.
  Fixy Network ekibi, her zaman en kaliteli ürünü sunmaya ve çok işlevli mobil uygulamasından ve Fixy mağaza stoklarının yaygınlığından yararlanarak, kripto parayı geniş kitleler tarafından benimsenmesini gerçekleştirmeye her zaman devam edecektir.
  Fixy Network Servisleri ve Ekosistemi “İletişim ve diğer Bilgilerine” aşağıdaki linkleri kullanarak erişim sağlayabilirsiniz.

  17.03.2018 Türkçe Makale 1: Fixy Network: Kripto para kullanımını kolaylaştıracak Blockchain tabanlı uygulama
  26.03.2018 Türkçe Makale 2: Fixy Network Blockchain çözümleri sunmaya devam ediyor
  03.04.2018 Türkçe Makale 3: Fixy Network projesinin ardındaki muhteşem bireyler
  07.04.2018 Türkçe Makale 4: Fixy Network Akıllı Sözleşme denetimini geçti!
  13.04.2018 Türkçe Makale 5: Fixy Network Token Satış için “KYC + Whitelist” Yerlerinizi hızlıca kapın
  19.04.2018 Türkçe Makale 6: Fixy Network oyunlar aracılığı ile kripto para kullanımını yaygınlaştıracak
  27.04.2018 Türkçe Makale 7: Fixy Network büyüyor: Ürün demosu ve ilk ortaklık duyuruldu!
  02.05.2018 Türkçe Makale 8: Hasan Turgut, Bitcoin’in geleceği, altcoin yatırımları ve ticaret stratejileri hakkında konuştu
  05.05.2018 Türkçe Makale 9: Fixy Network, sürekli likidite sağlamak için Bancor Protokolü’nü entegre ediyor
  15.05.2018 Türkçe Makale 10: Fixy belirleyici stratejisini açıkladı: FIXY Token başına 2 dolar fiyat
  26.05.2018 Türkçe Makale 11: Fixy ICO fırsatı için Borsa öncesi son çağrı ve Yeni Ortaklıklar Duyurusu


  14.04.2018 Coin Değerlendirme Formu: FIXY NETOWRK ICO Değerlendirme Formu
  Fixy Network: Web Site
  Fixy Network: Facebook
  Fixy Network: Telegram
  Fixy Network: Youtube
  Fixy Network: GitHub
  Fixy Network: Medium
  Fixy Network: White Paper (İngilizce)
  Fixy Network: White Paper (Türkçe)
  fixyapp.io (28.Mart.2018), furkanozkaya (16.Nisan.2018), geforcebravo (28.Mart.2018), hakanyavuz (27.Mart.2018), hasangungor (27.Mart.2018), pepe (28.Mart.2018), sinsal (27.Mart.2018), YasinCakır (27.Mart.2018) Bunu beğendi.
  Konu hakanyavuz tarafından (13.Haziran.2018 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  furkanozkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Kayıt
  03.Şubat.2018
  Mesajlar
  105
  Yaş
  24
  Konular
  71
  Beğenmiş
  30
  Beğenilmiş
  55
  @furkanozkaya

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Başarılar dilerim, güzel proje.

 3. #3
  admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Administrator
  Kayıt
  28.Kasım.2017
  Mesajlar
  140
  Yaş
  27
  Konular
  64
  Beğenmiş
  170
  Beğenilmiş
  21
    Blog Yazıları
  10
  @admin

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Güncelleme: 26.03.2018
  Fixy Network Blockchain çözümleri sunmaya devam ediyor

  Google, Twitter ve kredi kartları kripto’yu yasaklıyor mu? Fixy Network günü kurtarmak için burada!

  Google ve Twitter, Facebook’un adımlarını takip etti. Kripto para şirketlerinin reklamlarını, kendi hizmetlerinde kullanılmasını yasakladı. Yukarıdaki hizmetlerle birlikte; ancak bunlarla sınırlı olmayan yasaklar, ICO’lar, cüzdanlar, borsalar ve alım/satım danışmanlığını içeriyor. Endüstri devleri ICO reklamlarını yasakladılar, 2017’de gördüğümüz gibi ICO’ların artan büyümesini engelleyecekler. Daha da kötüsü, Bank of America, JP Morgan ve diğerleri gibi büyük bankalar, kripto para satın almak için alışverişlerde kredi kartlarının kullanılmasını yasakladılar. Pazara girecek yeni ve eski yatırımcıları zora soktular.

  Kripto meraklıları olarak endişelenmemiz gerekecek mi? Çok yönlü bir uygulama olan Fixy Network, emin olun günü kurtaracak. Platform, merkezi olmayan bir değişim ve pazar çözümü sunarken kripto para birimi şirketlerine ve kripto meraklılarına, yasak sorunları ile ilgili, iki özelliğin ele alınmasına yardımcı olacak: ICO listesi ve Hediye Kartları.
  Konu admin tarafından (27.Mart.2018 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.

 4. #4
  admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Administrator
  Kayıt
  28.Kasım.2017
  Mesajlar
  140
  Yaş
  27
  Konular
  64
  Beğenmiş
  170
  Beğenilmiş
  21
    Blog Yazıları
  10
  @admin

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Güncelleme: 27.03.2018
  Fixy Network Blockchain çözümleri sunmaya devam ediyor

  ICO Listeleme Özelliği

  Fixy Network listeleme hizmeti, uygulama ekibi tarafından doğrulanan her yasal kripto para biriminin ICO’larını uygun bir ücret karşılığında büyük bir kitleye tanıtabileceğinden emin. Bu platformun, başlangıç şirketlerinin ICO’larını listelemelerine yönelik ideal bir çözüm yolu olmasının birkaç nedeni var:

  1- Büyük Kitle Tabanı

  Fixy Network platform katılımcıları, platformun doğası gereği büyük bir kitleye hitap edecek olan özel ve ticari kullanıcılardan oluşmakta. Fixy Network, çeşitli kripto para birimlerinin her türlü ürün veya hizmeti verimli bir şekilde satın almak için kullanılmasını kolaylaştıran bir platform haline gelecek. Bilindiği gibi; güvenli, kullanıcı dostu, OTC değişimi ve pazar yeri mevcut kripto para sektörü için çok gerekli. Bu talep, uygulamayı kullanmak isteyen birçok meraklıyı çekecek.

  Uygulamayı indiren kişiler için haziran 2018’de 2.000.000 Fixy token’ı (FXY) Airdrop olarak sunulacak. Faaliyete başladığı günden itibaren platformda 200.000 kişilik kullanıcı tabanının yer alacağı tahmin ediliyor. Sonrasında da büyümeye devam edecektir.

  2- Uygun Maliyet ve Uygun Pazar Bölünmesi

  Fixy Network, ICO listeleme hizmetleri ödemeleri için yalnızca FXY tokenlarını kabul edecektir. Bildiğimiz gibi, düzenli olarak ICO listeleme maliyeti pahalıdır. Neyse ki sabit bütçe platformundaki standart liste ücreti ilk yarı yılda 1000 dolara mâl olacağından ve reklam verenlerin reklam özelliklerini kendi ihtiyaçlarına göre uzatabileceğinden, sıkı bütçeli girişimlerin artık bir listeleme sorunu olmayacak.

  Örneğin, son 12 ayda yaklaşık 5 bin ICO piyasaya girdi. Platformumuzda listelenmiş olsalardı, yalnızca FXY Tokenıyla satın alınan standart oranlı reklam ücretinden 5.000.000 dolarlık gelir elde etmiş olurduk. Reklamdan elde edilen gelirin %55’i oyunlar ve içerikler üzerinden kullanıcılara geri verilecek. Bu, kullanıcıların Fixy uygulamasını kullanmaya devam etmelerini teşvik edecek. Diğer bir deyişle platform, kullanıcılarının sabit kalmasını sağlarken; sağladığı teşviklerden dolayı daha fazla kişinin katılmasını sağlamaya devam edecektir.

  Uygulamanın kullanıcıları çoğunlukla kripto meraklıları olduğundan, reklamcılık çabasının %100’ü uygun bir pazar segmenti hedeflemesi ve büyük bir kitleyi mümkün olan en uygun şekilde yakalayabilmesi nedeniyle, çalışmanın verimli olacağı anlamına gelir.

  3- Hızlı Ağ Büyümesi

  Fixy Network, katılan tüm katılımcılar için büyük teşvikler sağlar. Uygulamalar Android ve IOS’ta mevcut olacak, dolayısıyla dünyanın her yerinden herkes ücretsiz olarak uygulamayı indirip kullanabileceği için ulaşılabilirlik çok geniş olacak. Bunun yanı sıra, Fixy Network, iş ağını büyütmek için sadece büyük perakendecilere bel bağlamayacak. Fixy mağaza ortakları olmak isteyen çok sayıda orta/küçük perakendecinin katılacakları faydalar nedeniyle katlanarak büyüyecek.

 5. #5
  admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Administrator
  Kayıt
  28.Kasım.2017
  Mesajlar
  140
  Yaş
  27
  Konular
  64
  Beğenmiş
  170
  Beğenilmiş
  21
    Blog Yazıları
  10
  @admin

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Güncelleme: 27.03.2018
  Fixy Network Blockchain çözümleri sunmaya devam ediyor

  Hediye Kartı Özelliği  Fixy Hediye Kartı

  Kredi kartı yasakları, FIAT parasını çeşitli kripto para birimlerine dönüştürmek için kripto meraklılarını kesinlikle engelleyecektir. Ancak bu sorun Fixy Network tarafından, FIAT ile kripto para satın alma işlemini, mağazadan ortak mal almak kadar kolay hale getiren bir Fixy Network çözümü olan HEDİYE KARTINI ele alarak çözülebilir.  1- Fiat <-> Kripto Para Dönüşümü Kolaylığı

  Platform tarafından sağlanan hediye kartları, insanların uzun doğrulama sürecine girmeden kripto para dünyasına girmeleri için bir fırsat sağlayacaktır, bu da uygun bir kısayol sunar. Hediye kartının satın alınması, Fixy Network tarafından doğrulanan ve “Fixy App Store Locator” kullanılarak kolayca bulunabilecek mağazalar tarafından sağlanacaktır. Hediye kartları, kullanıcıların istedikleri miktarı, merkezi olmayan alışveriş ve pazarda kullanabilecekleri, Fixy uygulamasına para yatırmak için kullanılabilen, FIAT parasıyla satılacaktır.

  2- Hediye Kartlarının, Büyüyen Kitle Sayesinde, Fixy Stores’da Kolayca Bulunması Hedefleniyor

  Dijitalleşme açısından, perakendeciler her zaman müşterilerini korumak ve hatta yenilerini kazanmak için yeni ürünlere ve çözümlere ihtiyaç duymaktadır. Sabit pazarda, hediye kartları ile böyle bir çözüm sunuluyor. Fixy Network’ün ortağı olan mağazalar, yeni yatırımcılara ulaşmak için “Fixy GIFT Card” sunacak. Ayrıca, uygulama içerisinde reklamlarını paylaşabilecekler. İş ortakları, uygulama içerisinde doğrudan “Mağaza Bulucu” özelliği ile bulunabilirler. Fixy Network ile bağlantı kurmak için, bu uygun ve ödüllendirici yaklaşım, kullanıcı büyümesini istikrarlı bir şekilde teşvik edecektir.

  Fixy Network’ün, dev şirketlerin yasaklama çabalarına karşı etkili önlemler sağladığını, aynı zamanda demokratikleştirmeyi ve kripto parayı yeni bir seviyeye yükseltecek şekilde fayda sağladığını görebiliyoruz. Son bir not olarak, Fixy Network uygulaması çoktan test edildi ve çok iyi çalıştı, OTC ticaret ve reklam özelliği haziran 2018’de aktif olacak.

  Yaklaşan güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin ve Haziran 2018’de uygulamayı indirerek 2.000.000 FXY Token Airdrop’unu kaçırmayın!

 6. #6
  sinsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Çaylak Üye
  Kayıt
  31.Ağustos.2017
  Mesajlar
  32
  Yaş
  27
  Konular
  7
  Beğenmiş
  29
  Beğenilmiş
  5
    Blog Yazıları
  1
  @sinsal

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Whitepaper incelemesini yaptım, aksi durum yok gibi. Ekip içerisinde bizden birilerini görmek güzel.

 7. #7
  YasinCakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  05.Eylül.2017
  Mesajlar
  42
  Yaş
  29
  Konular
  7
  Beğenmiş
  25
  Beğenilmiş
  13
  @YasinCakır

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Fixy canlı destek kısmıda sordum lakin buradan tekrar etmek istiyorum, https://www.fixyapp.io/whitepaper.pdf link'te yer alan white paper türkçe dökümasyonu mevcut mu?

  Kurucusunun ve ekipten birkaç kişinin türk olduğu için dikkatimi çekti ve araştırmak istiyorum ama türkçe dökümasyon mevcut değil :( araştırmam için google translater cümleleri devrik kurduğundan dolayı anlamak kısmen zor oluyor.

 8. #8
  hasangungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Çaylak Üye
  Kayıt
  08.Aralık.2017
  Mesajlar
  27
  Yaş
  35
  Konular
  4
  Beğenmiş
  21
  Beğenilmiş
  11
  @hasangungor

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  İddialı bir proje, White Paper'ı inceledim, tabi ki Kurucu ve Takım içi "Türk" oluşumun olması ayrı bir durum oluştu bende. Mayıs ayında ön satış kısmını sabırsızlıkla bekliyorum.

  Ekstra olarak; Türkiye'deki kripto para yatırımcıları ile birlikte, Global olan ICO Projesini ön satış öncesi Dil Desteği hazırlamanız ve imkan var ise, Türkiye'de bir etkinlik düzenlemeniz tavsiyem olacaktır.

  Başarılar dilerim şimdiden.

 9. #9
  hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Kayıt
  27.Temmuz.2017
  Mesajlar
  254
  Yaş
  27
  Konular
  101
  Beğenmiş
  107
  Beğenilmiş
  55
    Blog Yazıları
  7
  @hakanyavuz

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı sinsal Nickli Üyeden Alıntı
  Whitepaper incelemesini yaptım, aksi durum yok gibi. Ekip içerisinde bizden birilerini görmek güzel.
  @sinsal Şahsi fikrim olarak, katılıyorum sana [

 10. #10
  hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Kayıt
  27.Temmuz.2017
  Mesajlar
  254
  Yaş
  27
  Konular
  101
  Beğenmiş
  107
  Beğenilmiş
  55
    Blog Yazıları
  7
  @hakanyavuz

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı YasinCakır Nickli Üyeden Alıntı
  Fixy canlı destek kısmıda sordum lakin buradan tekrar etmek istiyorum, https://www.fixyapp.io/whitepaper.pdf link'te yer alan white paper türkçe dökümasyonu mevcut mu?

  Kurucusunun ve ekipten birkaç kişinin türk olduğu için dikkatimi çekti ve araştırmak istiyorum ama türkçe dökümasyon mevcut değil :( araştırmam için google translater cümleleri devrik kurduğundan dolayı anlamak kısmen zor oluyor.
  @YasinCakır üstad elimizden geldiği kadar, bizlerde buradan destek vermeye çalışıyoruz. Fixy Network ICO Projesini yakından ekip olarak takip ediyor ve iş birliği yapmaya devam ediyoruz. Ayrıca "FIXY NETWORK" telegram grubuna katılıp aklında takılan şeyler anlık olarak ordan dile getirip, türkçe destek alabilirsin.

  White Paper Dil desteği ilerleyen zamanlarda gelebilir, şuan için Global bir proje olduğundan ötürü Türkçe olmaması gayet normal. Zaten kapalı satış geçtiğimiz haftalarda bitti. Ön Satış hazırlığı mevcut, sizlerde araştırmalarınıza devam edip, gerekli haberleri güncellemeleri burada ve haber sayfamızda + Fixy Network Telegram sayfasından takip edebilirsiniz.
  Konu hakanyavuz tarafından (04.Nisan.2018 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.

 11. #11
  YasinCakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  05.Eylül.2017
  Mesajlar
  42
  Yaş
  29
  Konular
  7
  Beğenmiş
  25
  Beğenilmiş
  13
  @YasinCakır

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı hakanyavuz Nickli Üyeden Alıntı
  @YasinCakır üstad elimizden geldiği kadar, bizlerde buradan destek vermeye çalışıyoruz. Fixy Network ICO Projesini yakından ekip olarak takip ediyor ve iş birliği yapmaya devam ediyoruz. Ayrıca "FIXY NETWORK" telegram grubuna katılıp aklında takılan şeyler anlık olarak ordan dile getirip, türkçe destek alabilirsin.

  White Paper Dil desteği ilerleyen zamanlarda gelebilir, şuan için Global bir proje olduğundan ötürü Türkçe olmaması gayet normal. Zaten kapalı satış geçtiğimiz haftalarda bitti. Ön Satış hazırlığı mevcut, sizlerde araştırmalarınıza devam edip, gerekli haberleri güncellemeleri burada ve haber sayfamızda + Fixy Network Telegram sayfasından takip edebilirsiniz.
  Teşekkür Ederim bilgi için, Telegram uygulaması kullanmıyorum, o yüzden indirip gerekli takibi yapacağım. Son soru Satın alma işlemi için ICO yani fon toplama 1 Mayıs'ta başlayıp 1 Haziran'a kadar sürecek. Bu süreç içerisinde Nisan ayında kimlik vs vs yani hesap onaylatması şartıyla ICO'ya katılım olacakmış.

  Ben daha önce 1,2 ICO deneme imkanım oldu. ICO projesinde hesap onaylatma yani kimlik evrak ibrazını ilk kez görüyorum. Bu durum normal mi? ve ne derece güvenli ?

 12. #12
  hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Kayıt
  27.Temmuz.2017
  Mesajlar
  254
  Yaş
  27
  Konular
  101
  Beğenmiş
  107
  Beğenilmiş
  55
    Blog Yazıları
  7
  @hakanyavuz

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı YasinCakır Nickli Üyeden Alıntı
  Teşekkür Ederim bilgi için, Telegram uygulaması kullanmıyorum, o yüzden indirip gerekli takibi yapacağım. Son soru Satın alma işlemi için ICO yani fon toplama 1 Mayıs'ta başlayıp 1 Haziran'a kadar sürecek. Bu süreç içerisinde Nisan ayında kimlik vs vs yani hesap onaylatması şartıyla ICO'ya katılım olacakmış.

  Ben daha önce 1,2 ICO deneme imkanım oldu. ICO projesinde hesap onaylatma yani kimlik evrak ibrazını ilk kez görüyorum. Bu durum normal mi? ve ne derece güvenli ?
  Üstad endişe etmen gereken bir durum yok. Kripto Para sektöründe KYC/AML yasaları gereği kişilerin kimlik ibraz etmesi ve hesap onaylatması sektör içerisinde normal bir durum. Ülkemizde yer alan Kripto Para Borsalarının aynı şekilde belli. bir limit sonrası kimlik ibrazı talep etmesi gibi....

  Bu şekilde işlem yapan kurum ve kuruluşlar, hem sizin için hem kendileri için durumu sağlama almak adına, hesap doğrulaması gerçekleştiriyorlar. Ayrıca Telegram uygulamasını indirip https://t.me/fixynetwork "Fixy Network" Telegram grubuna katılmanızı şiddetle tavsiye ederim.

 13. #13
  hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Kayıt
  27.Temmuz.2017
  Mesajlar
  254
  Yaş
  27
  Konular
  101
  Beğenmiş
  107
  Beğenilmiş
  55
    Blog Yazıları
  7
  @hakanyavuz

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı hasangungor Nickli Üyeden Alıntı
  İddialı bir proje, White Paper'ı inceledim, tabi ki Kurucu ve Takım içi "Türk" oluşumun olması ayrı bir durum oluştu bende. Mayıs ayında ön satış kısmını sabırsızlıkla bekliyorum.

  Ekstra olarak; Türkiye'deki kripto para yatırımcıları ile birlikte, Global olan ICO Projesini ön satış öncesi Dil Desteği hazırlamanız ve imkan var ise, Türkiye'de bir etkinlik düzenlemeniz tavsiyem olacaktır.

  Başarılar dilerim şimdiden.
  Bildiğimiz kadarıyla ilerleyen zamanlarda, böyle bir etkinlik planlaması mevcut. Türkiye içi bir etkinlik oluşumu olur ise, bunu zaten bizlerde paylaşıyor olacağız.

 14. #14
  fixyapp.io - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  V.I.P Üye
  Kayıt
  28.Mart.2018
  Mesajlar
  10
  Konular
  0
  Beğenmiş
  28
  Beğenilmiş
  10
  @fixyapp.io

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı YasinCakır Nickli Üyeden Alıntı
  Fixy canlı destek kısmıda sordum lakin buradan tekrar etmek istiyorum, https://www.fixyapp.io/whitepaper.pdf link'te yer alan white paper türkçe dökümasyonu mevcut mu?

  Kurucusunun ve ekipten birkaç kişinin türk olduğu için dikkatimi çekti ve araştırmak istiyorum ama türkçe dökümasyon mevcut değil :( araştırmam için google translater cümleleri devrik kurduğundan dolayı anlamak kısmen zor oluyor.


  Merhaba Yasin Bey,

  Sorunuz için teşekkür ederiz.

  Ekibimizde Türk olarak birçok kişi olmasına karşın global bir proje olduğumuz için whitepaper'ı İngilizce hazırladık. Şu anda Bounty Campaigns kapsamında whitepaper çevirileri Türkçe dahil birçok dile çevriliyor. Çevirilerin tamamlandığı en kısa sürede sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz.

  Ek olarak telegram adresimize gelerek topluluğu ve duyuruları takip edebilirsiniz; https://t.me/fixynetwork

  Saygılarımla,
  Esad

 15. #15
  fixyapp.io - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  V.I.P Üye
  Kayıt
  28.Mart.2018
  Mesajlar
  10
  Konular
  0
  Beğenmiş
  28
  Beğenilmiş
  10
  @fixyapp.io

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı hasangungor Nickli Üyeden Alıntı
  İddialı bir proje, White Paper'ı inceledim, tabi ki Kurucu ve Takım içi "Türk" oluşumun olması ayrı bir durum oluştu bende. Mayıs ayında ön satış kısmını sabırsızlıkla bekliyorum.

  Ekstra olarak; Türkiye'deki kripto para yatırımcıları ile birlikte, Global olan ICO Projesini ön satış öncesi Dil Desteği hazırlamanız ve imkan var ise, Türkiye'de bir etkinlik düzenlemeniz tavsiyem olacaktır.

  Başarılar dilerim şimdiden.


  Merhaba Hasan Bey,

  Öncelikle incelemeniz ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

  Şu anda Whitepaper ve Bitcointalk forumu üzerindeki Fixy Network başlığı birkaç dil ile birlikte Türkçe'ye de çevrilmektedir. Tamamlandıkları en kısa sürede site üzerinden de whitepaper butonu ile çeviri yapılan dillerdeki dökümanlara ulaşabileceksiniz. Sitenin dili İngilizce olarak devam edicek.

  Nisan ayı içerisinde yurt dışında birkaç etkinliğimiz olacak. Katılım olması durumunda Türkiye'de de düzenlemeyi düşünüyorduk ve şimdilik sinyaller olumlu. -Benim de şahsi yorumum bir etkinlik düzenlersek güzel olacağı yönünde.- Ayrıca İngilizce, Almanca ve Türkçe olarak AMA diye geçen "istediğini sorabilirsin" etkinliklerimizin de olmasını planlıyoruz.

  Selamlarımla,
  Esad

 16. #16
  pepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Çaylak Üye
  Kayıt
  08.Aralık.2017
  Mesajlar
  23
  Yaş
  28
  Konular
  8
  Beğenmiş
  6
  Beğenilmiş
  5
  @pepe

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Bitcointalk formunda görmüştüm ve dikkatimi o zaman çekmişti! Takip etmeye devam :) Ayrıca @fixyapp.io Türkiye'de bir etkinlik düzenleyecek olursanız eminim güzel,kaliteli bir içerik olacaktır. Güzel bir "PR" çalışması ile güzel sonuçlar çıkar.

 17. #17
  geforcebravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  31.Ağustos.2017
  Mesajlar
  52
  Yaş
  33
  Konular
  6
  Beğenmiş
  19
  Beğenilmiş
  8
  @geforcebravo

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Kapalı satış hangi tarihler arasında başlayıp bitmişti? Ayrıca Softcap hedefi sizler tarafından ne kadar sürede tamamlanması düşünülüyor?

 18. #18
  geforcebravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  31.Ağustos.2017
  Mesajlar
  52
  Yaş
  33
  Konular
  6
  Beğenmiş
  19
  Beğenilmiş
  8
  @geforcebravo

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Son olarak "Fixy Hediye Kart" dediğimiz sistem, kripto para ile harcama,kullanma imkanımı sağlanacak?

 19. #19
  fixyapp.io - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  V.I.P Üye
  Kayıt
  28.Mart.2018
  Mesajlar
  10
  Konular
  0
  Beğenmiş
  28
  Beğenilmiş
  10
  @fixyapp.io

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı pepe Nickli Üyeden Alıntı
  Bitcointalk formunda görmüştüm ve dikkatimi o zaman çekmişti! Takip etmeye devam :) Ayrıca @fixyapp.io Türkiye'de bir etkinlik düzenleyecek olursanız eminim güzel,kaliteli bir içerik olacaktır. Güzel bir "PR" çalışması ile güzel sonuçlar çıkar.
  Merhaba, sizi aramızda görmek güzel.

  Fixy Network olarak, Nisan ayı ve daha sonrası için Türkiye içinde etkinlik düzenleyebiliriz. Bunun için potansiyel ve gelebilecek ilgiyi araştırıyoruz. Etkinlik yada benzer aktiviteleri, ayrıca önemli duyuruları sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

  Ayrıca, önemli gelişmeleri kaçırmamak adına telegram üzerindeki duyuru kanalımıza abone olabilirsiniz; https://t.me/fixyapp

  İyi akşamlar,
  Esad

 20. #20
  fixyapp.io - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  V.I.P Üye
  Kayıt
  28.Mart.2018
  Mesajlar
  10
  Konular
  0
  Beğenmiş
  28
  Beğenilmiş
  10
  @fixyapp.io

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı geforcebravo Nickli Üyeden Alıntı
  Kapalı satış hangi tarihler arasında başlayıp bitmişti? Ayrıca Softcap hedefi sizler tarafından ne kadar sürede tamamlanması düşünülüyor?


  Merhaba,

  Kapalı satış bölümü 2018 Ocak ayında başlayıp yaklaşık olarak Mart ayının başlarında bitti. Softcap hedefi ise sizin de bildiğiniz gibi tamamen marketin durumu ile ilgili, ancak şahsi görüşümü soruyorsanız; PRE-ICO kademesinde softcap hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum. Dediğim gibi bu tamamen şahsi görüşüm.

  Diğer sorunuza gelirsek, Fixy Hediye Kart dediğimiz sistem basit bir örnek ile eskiden çok sık kullandığımız bakkal/marketlerde satılan telefon kontör kartlarına benziyor. Yani kripto para satın almak isteyen yeni yatırımcı, Fixy Hediye Kart ile aradaki diğer işlemleri kolayca atlayıp Fixy uygulaması üzerinden yüklemesini yapabiliyor. Hediye Kart sistemi tamamen süreci kolaylaştırma adına.
  Kripto para ile harcama konusunda ise; Fixy uygulaması ile Fixy ağı üzerinden anlaşmalı satıcılardan ödemenizi nakit+kripto para olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun da kripto paraları günlük yaşantımızda kullanmak isteyenler için çözüm olduğunu düşünüyoruz.

  Sorunuz için teşekkür ederiz.

  Selamlarımla,
  Esad
  Konu fixyapp.io tarafından (29.Mart.2018 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

 21. #21
  geforcebravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  31.Ağustos.2017
  Mesajlar
  52
  Yaş
  33
  Konular
  6
  Beğenmiş
  19
  Beğenilmiş
  8
  @geforcebravo

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı fixyapp.io Nickli Üyeden Alıntı
  Merhaba,

  Kapalı satış bölümü 2018 Ocak ayında başlayıp yaklaşık olarak Mart ayının başlarında bitti. Softcap hedefi ise sizin de bildiğiniz gibi tamamen marketin durumu ile ilgili, ancak şahsi görüşümü soruyorsanız; PRE-ICO kademesinde softcap hedefimize ulaşacağımızı düşünüyorum. Dediğim gibi bu tamamen şahsi görüşüm.

  Diğer sorunuza gelirsek, Fixy Hediye Kart dediğimiz sistem basit bir örnek ile eskiden çok sık kullandığımız bakkal/marketlerde satılan telefon kontör kartlarına benziyor. Yani kripto para satın almak isteyen yeni yatırımcı, Fixy Hediye Kart ile aradaki diğer işlemleri kolayca atlayıp Fixy uygulaması üzerinden yüklemesini yapabiliyor. Hediye Kart sistemi tamamen süreci kolaylaştırma adına.
  Kripto para ile harcama konusunda ise; Fixy uygulaması ile Fixy ağı üzerinden anlaşmalı satıcılardan ödemenizi nakit+kripto para olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun da kripto paraları günlük yaşantımızda kullanmak isteyenler için çözüm olduğunu düşünüyoruz.

  Sorunuz için teşekkür ederiz.

  Selamlarımla,
  Esad
  Teşekkürler bilgilendirme için; Softcap kısmını sormamdaki sebep kapalı satışta gerçekleşen performans ile aynı düşünce içerisindeyim. Bu yüzden biraz daha ilgimi çekmişti.Başarılar dilerim

 22. #22
  hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Kayıt
  27.Temmuz.2017
  Mesajlar
  254
  Yaş
  27
  Konular
  101
  Beğenmiş
  107
  Beğenilmiş
  55
    Blog Yazıları
  7
  @hakanyavuz

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Benim düşüncem aynı yönde, PRE-ICO sürecinde "Softcap" hedefine ulaşılmış olur. Çoğu "Fixy Network" token sahibi insanlar da aynı gelişmeyi mutlaka bekliyordur.

 23. #23
  geforcebravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  31.Ağustos.2017
  Mesajlar
  52
  Yaş
  33
  Konular
  6
  Beğenmiş
  19
  Beğenilmiş
  8
  @geforcebravo

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  @hakanyavuz aynen üstad

 24. #24
  theone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Çaylak Üye
  Kayıt
  29.Mart.2018
  Mesajlar
  4
  Konular
  0
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  3
  @theone

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Proje hakkında izlenimlerim şöyle
  1) Proje ekibi ve erişim bilgileri sitede açıkca belirtilmiş. Advisor'lar tecrübeli isimler. Takım üyeleri değişik ülkelerden seçilmiş.
  2) Whitepaper güzel hazırlanmış.
  3) Projenin kullanacağı fixy coin etherscan'da üretilmiş ve coin'in contract adresi belli.
  Bu durum genelde yatırımcıların gözünden kaçıyor. Etherscan'de bir coin üretmek demek proje sahibinin bilgilerini
  paylaştığı ve onaylandığı demektir. Eğer ki bu durumda proje scam olsa şikayet üzerine hesabı dondurulur.
  Coin'nin hareketleri blokchain'de izlenebiliyor şu an.
  Yani her türlü yatırımcı koruma altında.
  4) Sosyal ağlar hazırlanmış ve içerikler sunuluyor. Reddit, medium, facebook, youtube, telegram grupları aktif durumda.
  5) Telegram'da adminler her türlü soruya cevap veriyorlar.
  6) Bitcointalk'da kampanya girişi yapılmış durumda ve katılım çok yüksek seviyede. Kampanyayı yürüten ekibin profosyonel olduğu
  belli oluyor.
  7) Şirket, takımı için tshirt'ler ve kartvizitler basmış. Ufak bir ayrıntı gibi duruyor ama projeye ne kadar güvendiklerini
  gösteriyor bu.
  8) Proje ICO sayfalarında yüksek puanlar almış durumda.


  En azından ülkemizde ilerde yapılacak yeni projeler için standartı bayağı yukarı çektiklerini düşünüyorum.

 25. #25
  YasinCakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  05.Eylül.2017
  Mesajlar
  42
  Yaş
  29
  Konular
  7
  Beğenmiş
  25
  Beğenilmiş
  13
  @YasinCakır

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı theone Nickli Üyeden Alıntı
  Proje hakkında izlenimlerim şöyle
  1) Proje ekibi ve erişim bilgileri sitede açıkca belirtilmiş. Advisor'lar tecrübeli isimler. Takım üyeleri değişik ülkelerden seçilmiş.
  2) Whitepaper güzel hazırlanmış.
  3) Projenin kullanacağı fixy coin etherscan'da üretilmiş ve coin'in contract adresi belli.
  Bu durum genelde yatırımcıların gözünden kaçıyor. Etherscan'de bir coin üretmek demek proje sahibinin bilgilerini
  paylaştığı ve onaylandığı demektir. Eğer ki bu durumda proje scam olsa şikayet üzerine hesabı dondurulur.
  Coin'nin hareketleri blokchain'de izlenebiliyor şu an.
  Yani her türlü yatırımcı koruma altında.
  4) Sosyal ağlar hazırlanmış ve içerikler sunuluyor. Reddit, medium, facebook, youtube, telegram grupları aktif durumda.
  5) Telegram'da adminler her türlü soruya cevap veriyorlar.
  6) Bitcointalk'da kampanya girişi yapılmış durumda ve katılım çok yüksek seviyede. Kampanyayı yürüten ekibin profosyonel olduğu
  belli oluyor.
  7) Şirket, takımı için tshirt'ler ve kartvizitler basmış. Ufak bir ayrıntı gibi duruyor ama projeye ne kadar güvendiklerini
  gösteriyor bu.
  8) Proje ICO sayfalarında yüksek puanlar almış durumda.


  En azından ülkemizde ilerde yapılacak yeni projeler için standartı bayağı yukarı çektiklerini düşünüyorum.
  @theone güzel özet için teşekkürler üstat. Mayıs ayı biran önce gelsin nasiplenelim bizde iyice ısındım projeye

 26. #26
  talisca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Çaylak Üye
  Kayıt
  08.Aralık.2017
  Mesajlar
  18
  Yaş
  29
  Konular
  3
  Beğenmiş
  13
  Beğenilmiş
  6
  @talisca

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Tebrik ederim öncelikle anlaşılır ve net olması çok güzel, böyle ICO projelerini seviyorum. Özellikle yeni katılımcı arkadaşlar ilk kez gören duyanlar için daha etkili.

 27. #27
  fixyapp.io - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  V.I.P Üye
  Kayıt
  28.Mart.2018
  Mesajlar
  10
  Konular
  0
  Beğenmiş
  28
  Beğenilmiş
  10
  @fixyapp.io

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Alıntı theone Nickli Üyeden Alıntı
  Proje hakkında izlenimlerim şöyle
  1) Proje ekibi ve erişim bilgileri sitede açıkca belirtilmiş. Advisor'lar tecrübeli isimler. Takım üyeleri değişik ülkelerden seçilmiş.
  2) Whitepaper güzel hazırlanmış.
  3) Projenin kullanacağı fixy coin etherscan'da üretilmiş ve coin'in contract adresi belli.
  Bu durum genelde yatırımcıların gözünden kaçıyor. Etherscan'de bir coin üretmek demek proje sahibinin bilgilerini
  paylaştığı ve onaylandığı demektir. Eğer ki bu durumda proje scam olsa şikayet üzerine hesabı dondurulur.
  Coin'nin hareketleri blokchain'de izlenebiliyor şu an.
  Yani her türlü yatırımcı koruma altında.
  4) Sosyal ağlar hazırlanmış ve içerikler sunuluyor. Reddit, medium, facebook, youtube, telegram grupları aktif durumda.
  5) Telegram'da adminler her türlü soruya cevap veriyorlar.
  6) Bitcointalk'da kampanya girişi yapılmış durumda ve katılım çok yüksek seviyede. Kampanyayı yürüten ekibin profosyonel olduğu
  belli oluyor.
  7) Şirket, takımı için tshirt'ler ve kartvizitler basmış. Ufak bir ayrıntı gibi duruyor ama projeye ne kadar güvendiklerini
  gösteriyor bu.
  8) Proje ICO sayfalarında yüksek puanlar almış durumda.


  En azından ülkemizde ilerde yapılacak yeni projeler için standartı bayağı yukarı çektiklerini düşünüyorum.

  Merhaba,

  Öncelikle incelemeniz için çok teşekkür ederiz.
  Burada, Kriptoparahaber çatısı altında projemizi inceleyecek arkadaşlar için güzel bir değerlendirme olmuş. Aklınıza takılan başka sorunuz var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

  Selamlarımla,
  Esad

 28. #28
  fixyapp.io - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  V.I.P Üye
  Kayıt
  28.Mart.2018
  Mesajlar
  10
  Konular
  0
  Beğenmiş
  28
  Beğenilmiş
  10
  @fixyapp.io

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Merhaba,

  Fixy Network olarak bu akşam(01.04.2018) durum404 konuğu olacağız. Blockchain geleceğini ve FIXY NETWORK hakkında konuşacağız.

  21:00'da www.durum404.com üzerinden bizi dinleyip sorularınızı sorabilirsiniz.

  Konu fixyapp.io tarafından (01.Nisan.2018 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir.

 29. #29
  admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Administrator
  Kayıt
  28.Kasım.2017
  Mesajlar
  140
  Yaş
  27
  Konular
  64
  Beğenmiş
  170
  Beğenilmiş
  21
    Blog Yazıları
  10
  @admin

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Yayının yapılacağı Canlı Ses dinleme butonu sayfanın en üst kısmına "html" ile ekleme yapılmıştır. Dinlemek isteyen kullanıcılarımız, saat:21:00'de gerekli play butonu yardımıyla dinleyebilirler.

  Konu admin tarafından (01.Nisan.2018 Saat 20:49 ) değiştirilmiştir.

 30. #30
  geforcebravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  31.Ağustos.2017
  Mesajlar
  52
  Yaş
  33
  Konular
  6
  Beğenmiş
  19
  Beğenilmiş
  8
  @geforcebravo

  Standart Cevap: Fixy Network | Günlük Hayatınızda Kripto Para Kullanın

  Dinleme imkanım oldu ama "FIXY NETWORK" bölümü çok kısa sürdü. Hasan Bey'e teşekkürler yinede (imkan olursa bu tarz daha detaylı dinlemek veya izlemek isterim)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş