Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

-Çıkış amacı ilk etapta yerli ve yabancı yatırımcıların tüm sorunlarını çözmeyi planlamak olup -Kullanıcıların tedirgin olduğu, geliştirilmesini istedikleri sorunları düzeltmek -İgi gören kripto paraları borsasında listeleyecek -Havale işlemleri 7 gün 24 saat boyunca yapılabilecek -Komisyon ücretleri piyasa değerlerine göre oldukça makul olacak -Şirket Sık sık yaşanan destek sorunlarına kesintisiz 7/24 destek vaadi veriyor . 3 farklı dilde hizmet sunacaklar. Bunun yanında Mycoinchange

Bu konu 149 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Türkiye'nin yeni Bitcoin alım-satım merkezi 149 Reviews

Konuyu değerlendir: Türkiye'nin yeni Bitcoin alım-satım merkezi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 149 kez incelendi.

seray21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    2
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    @seray21

Başparmak yukarı Türkiye'nin yeni Bitcoin alım-satım merkezi

-Çıkış amacı ilk etapta yerli ve yabancı yatırımcıların tüm sorunlarını çözmeyi planlamak olup
    -Kullanıcıların tedirgin olduğu, geliştirilmesini istedikleri sorunları düzeltmek
    -İgi gören kripto paraları borsasında listeleyecek
    -Havale işlemleri 7 gün 24 saat boyunca yapılabilecek
    -Komisyon ücretleri piyasa değerlerine göre oldukça makul olacak
    -Şirket Sık sık yaşanan destek sorunlarına kesintisiz 7/24 destek vaadi veriyor . 3 farklı dilde hizmet sunacaklar. Bunun yanında Mycoinchange şirketinin premium kullanıcılarına, özel müşteri temsilci hizmeti ve alanında iyi eğitim almış finans departmanı tarafından whatsapp desteği sağlayacaklar.
    -Para transferi ; Bitcoin ve diğer alt coin işlemlerini diğer borsalara karşın daha hızlı bir şekilde transfere olanak sağlayan mycoinchange, alım - satım (change) maximum 10 dakika da yapabilecek konumda bulunuyor
    -Kullanıcılar kişisel hesaplar arasında itibari para ve kripto paralarını birbirlerine gönderebilecekler ve bu işlem saniyeler içerisinde gerçekleşecek, kesinti ücreti alınmayacak
    -Mycoinchange üzerinde yapılacak olan alternatif ödeme sistemleri entegrasyonları sayesinde haftanın her günü, günün her saati para çekme işlemi mümkün olacak.
    -Mycoinchange ürünü olan COİNKART ;
    Tamamıyla şirketin ürünü olan coinkart ile birçok işlemi (fiziksel şubelerden coin alma, coin bozdurma, ödeme aracı olarak kullanma,...) gerçekleştirebileceğiz.
    -Güvenlik aşamasında 2FA doğrulaması kişisel seçenekler arasına koyulup kullanıcıların kullanımına sunulucağı biliniyor. Verilerimizin güvenliğini korumayı amaç edinmiş IT departmanı da sistemi dış etkenlere korumak adına 7/24 aktif olarak bizlere hizmet vericektir
    -Bunların yanında Mycoinchange kullanıcılarına Api hizmeti desteğide sunacaktır.
    Yani anlaştığı şirketler ve web siteleri üzerinde, mycoinchange hesabımızdan bitcoin ve altcoin kullanarak ödeme yapabilceğiz
    -Kimlik numaramız ile mersis'den sorgulama yapacak ve hesap onaylayacak ve bizi gereksiz uğraşlara yönlendirmeyecek.
    mycoinchange.com/ açıldığında tarafınıza davetiye gönderilmesi için, hemen buradaki bağlantıya tıklayıp e-posta adresinizi ve telefon numaranızı bırakabilirsiniz.
    Mycoinchange'in resmi hesaplarını da aşağıdan takip edebilrsiniz.
    mycoinchange.com/
    www.instagram.com/mycoinchange/
    facebook.com/mycoinchangeofficial/
    twitter.com/mycoinchange/

ruya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    0
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    @ruya10

Standart Cevap: Türkiye'nin yeni Bitcoin alım-satım merkezi

Teşekkürler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)