Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

Merhaba arkadaşlar, Yeni açılan bir kripto para borsasının , ilk 10.000 üyeye kadar hediye olarak verdiği 100 Exen Coin'i sizlere duyurmak için konuyu açtım. Bu sefer kendim bizzat deneyerek tecrübe ettim. Evvela, sizlerden ricam - sizlere hiçbir kayıt vermeyecek olan referansımla ( Referanssız Üyelik ) üye olarak, siteye kaydınızı gerçekleştirmeniz. Siteye üye olduktan sonra, SMS onayı istenecek. Ardından , rutin KYC ( Müşteri Kimlik Onayı ) için, pasaport, kimlik, ehliyet gibi

Bu konu 135 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Bitexen İle Anında 100 Exen Coin ( 30 TL ) Hediye Kazanın ! 135 Reviews

Konuyu değerlendir: Bitexen İle Anında 100 Exen Coin ( 30 TL ) Hediye Kazanın !

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 135 kez incelendi.

efeince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    5
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    @efeince

Bitcoin Sembolleri Bitexen İle Anında 100 Exen Coin ( 30 TL ) Hediye Kazanın !

Merhaba arkadaşlar,

Yeni açılan bir kripto para borsasının , ilk 10.000 üyeye kadar hediye olarak verdiği 100 Exen Coin'i sizlere duyurmak için konuyu açtım.

Bu sefer kendim bizzat deneyerek tecrübe ettim.

Evvela, sizlerden ricam -sizlere hiçbir kayıt vermeyecek olan referansımla ( Referanssız Üyelik ) üye olarak, siteye kaydınızı gerçekleştirmeniz.

Siteye üye olduktan sonra, SMS onayı istenecek. Ardından , rutin KYC ( Müşteri Kimlik Onayı ) için, pasaport, kimlik, ehliyet gibi resmi bir kimlik belgesi ve adınıza olan bir fatura ile, kaydınızı doğrulamanız istenecek. Bu aşamalardan geçtikten sonra, hesabınıza 100 Exen Coin tanımlanacak. Tanımlanan Exen Coin'i hesabınız onaylandıktan hemen sonra borsada işleme sokabiliyorsunuz.

Şuanki sitedeki piyasa değeri 30 TL kadar.

Siz ister yatırım yaparak, ister benim gibi tanıtım konuları açarak referans kasabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Evvela hesap oluşturun. Rutin mail onayı için mailinize bir aktivasyon kodu gelecek. Tıklayarak , üyeliğinizi aktif edin.

Ardından SMS ile aktivasyon yapacaksınız. SMS doğrulamasından sonra , KYC doğrulaması adımına geçeceksiniz.

Nihayetinde, 24 saate kadar onay aldıktan sonra hesabınıza 100 Exen Coin tanımlanacak. Anında , borsada işlem gören BTC'ye çevirebilir, yada TL olarak çevrim yapabilirsiniz. Transferler için bazı limitler var. Yatırım için para yatırıp işlem yapmadıysanız, sizde daha önce dediğim gibi konular açarak referans kazanabilirsiniz.

Exen Coin, borsanın kendi coin'i ve belirli zamanlarda, ( ayın belirli günlerinde ) borsa o coinleri satın alıp imha ediyor. Sitesinde zaten bu konuda tüm bilgiler eksiksiz paylaşılmış.

Ama unutmayın, referansınızla kayıt olan herkes bu onay aşamalarını geçmesi lazım. Ancak o zaman hesabınıza referansınız yükleniyor.

Tekrar rica ediyorum, referansım ile kayıt olmanız size hiçbir şey kaybettirmeyecek. Şayet, enazından konuya harcanan emek için referans ile kayıt olursanız sevinirim.

Ödeme kanıtı :

( 50 TL sınırına ulaşınca, TL olarak parayı hesaba çekebiliyorum. )

FaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Facebook ÜyeÇaylak Üye
    Konular
    0
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    @FaZe

Standart Cevap: Bitexen İle Anında 100 Exen Coin ( 30 TL ) Hediye Kazanın !

https://www.bitexen.com/?ref=4109008
    YENİ KRİPTO TÜRK PARA BORSASI AÇILDI! REFLİ LİNKTEN KAYIT OLURSANIZ 100 EXEN VERİYOR 100 EXENDE 39-40 TL CİVARI BUNUDA TL YE VEYA BTCYE ÇEVİRİP HESABINIZA AKTARABİLİRSİNİZ
    BOL ŞANSLAR !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)