Web Servislerimiz


 KRİPTO HABER


ICO TÜRKİYE LİSTELEME


admin@kriptoparahaber.com

×

Etiketlenen üyelerin listesi

Kriptopara sektörünün Dünya'da hızlı bir şekilde büyümesiyle birlikte, Türkiye olarak trendleri takip ediyor ve Bitcoin ve diğer altcoinlerle ilgili kullanıcı sayımız hızlı bir şekilde artarken bu kullanıcılara hizmet veren Kripto Para Borsalarının sayısı da zamanla çoğalmaya başladığını görebiliyoruz. Bu durum tüm bitcoin ve diğer altcoin kullanıcıları için sevindirici ve mutluluk verici bir duygu olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Bunların sonuncusu olan TurkBitex.com

Bu konu 2607 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...
Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELEME] 4.83 2607 Reviews

  Konuyu değerlendir: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELEME]

  5 üzerinden 4.83 | Toplam: 6 kişi oyladı ve 2607 kez incelendi.


 1. #1
  HakanKF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Kayıt
  25.Temmuz.2017
  Mesajlar
  160
  Yaş
  27
  Konular
  111
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  7
  @HakanKF

  Banka Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELEME]

  Kriptopara sektörünün Dünya'da hızlı bir şekilde büyümesiyle birlikte, Türkiye olarak trendleri takip ediyor ve Bitcoin ve diğer altcoinlerle ilgili kullanıcı sayımız hızlı bir şekilde artarken bu kullanıcılara hizmet veren Kripto Para Borsalarının sayısı da zamanla çoğalmaya başladığını görebiliyoruz.

  Bu durum tüm bitcoin ve diğer altcoin kullanıcıları için sevindirici ve mutluluk verici bir duygu olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

  Bunların sonuncusu olan TurkBitex.com 14.11.2017 Saat: 14:43 Resmi olarak Facebook resmi sayfalarından resmi olarak hizmet vermeye başladıklarını duyurdu.

  Bildiğimiz klasik bir yöntem haline gelen yeni kriptopara borsalarının yapmış olduğu açılışa özel belirli bir süre zarfı içerisinde komisyon ücretlerinin %0 olması TurkBitex.com içinde geçerli olduğunu söyleyebiliriz. (%0 komisyon oranı 30.11.2017 tarihine kadar geçerli)

  Şimdi kısa bir giriş yaptığımıza göre, hızlı bir şekilde TurkBitex.com için genel bir inceleme yapıp fikirlerimi sizlere sunacağım!

  Öncelikle Fevzi Çakmak Cad. No:57 Muratpaşa Antalya adresinde resmi faliyet gösteren TurkBitex.com Faliyet Ünvanı Bozari Bilişim Teknolojileri ve Pazarlama Tic. A.Ş. olarak geçtiğini öğrenmiş olduk.

  Şimdi sırasıyla Arayüz ve içerik incelemeyi görseller üzerinden bakabiliriz.

  TurkBitex.com Resmi URL giriş yaptığımızda bizleri böyle bir arayüz karşılıyor! Genel aşina olduğumuz tablo. Şunu söylemek isterim ki, arayüz üzerinde yer alan Renk uyumu gayet gözü yormayacak şekilde ve koyu ton renkleri kullanıldığı için hoş bir görüntü yakalanmış.  Üye olup, Giriş yaptıkdan sonra Karşımıza gelen görüntü aşağıdaki gibi;


  Farklı bir görünüm mevcut olsada, sol menülerde yer alan sekmelerde gerekli işlemlerinizi hızlı bir şekilde geçiş yapıp gerçekleştirebiliriz. Yani direk giriş yaptıkdan sonra gelen Ana Sayfa ekranında Al-Sat işlemlerini yapamıyor ve Alış-Satış listesini göremiyorsunuz !

  Şimdi gelelim sırasıyla Menüleri incelemeye.Bitcoin ALIŞ-SATIŞ bölümüne giriş yaptığımızda aşağıdaki görselde gördüğünüz şekil bir tablo bizleri karşılıyor. Standart Alış-Satış tablosu. Lakin söylemeden geçmek haksızlık olurki, burada ufak bir,iki işlerimizi kolaylaştıracak özellik eklenmiş bir tanesi alış satış listesinde yer alan Satış veya Alış emirlerinin kenarlarında yer alan (+) artı sembolü. Anlık tıklayarak klavyeden rakam girmeden istediğiniz rakamdan alış satış emirlerini anlık oluşturup tamamlayabilirsiniz.(aşağıdaki görselde)  Ayrıca ALIŞ ve SATIŞ oluşturacağımız tablonun üst tarafda yan yana olması biraz daha işlerimizi kolaylaştırdığını söyleyebilirim.

  Alış ve Satış emirlerinin altında yer alan tablo klasik Market ve İşlem geçmişini, açık emirlerinizi görebiliyorsunuz. (aşağıdaki görselde)  TL Yatır Bölümü ise, banka seçenekleri ve kayıt işlemlerinin detaylı net takip edilmesi gayet güzel olmuş. (aşağıdaki görselde)  Banka Ekleme İşlemleride bu şekilde (aşağıdaki görselde)


  Bitcoin yatırma ve bitcoin adres oluşturma bölümüde gayet net ve açık (aşağıdaki görselde)  Bitcoin çekme işlemide aynı mantıkla ekstra olarak adreslerini kayıt edebiliyor tekrar akabinde kullanabiliyorsunuz. (aşağıdaki görselde)


  Kolay Al-Sat Bölümü ise standart görünüm ve kullanım. Tavsiyem tüm kullanıcılarımız için bu bölümü mümkün olduğunca kullanmayın (hiçbir borsada) sebebi; piyasayı öldürüyorsunuz (aşağıdaki görselde)


  Menülerde yer alan bir diğer bölüm ise; Kullanıcı İşlemleri bölümü. Turkbitex.com burada hesap sahibleri açılan oturumları geçmişe yönelik İP adresi ile takip edebiliyor ve şüpheli bir durum olup olmadığını anlamalarını sağlıyor. (aşağıdaki görselde)  Son olarak Sağ üst bölümde yer alan Bitcoin miktarı ve TL miktar bölümünde sekmeler, Standart bir durum mevcut. (aşağıdaki görselde)
  Genel incelemeyi yaptıkdan sonra, ekstra eklemem gereken şey ise, Premium üyelik sisteminin olması. Turkbitex.com borsasında yer alan Premium üyelik sistemi nedir ne işe yarar diye düşüyor isek hemen bunuda detaylandıralım.

  1. Premium Üyelik Nedir?
  Premium üyeliğin avantajı alt üyelerinizi sisteme davet edebileceksiniz.
  Davet ettiğiniz alt üyelerinizin alım - satım işlemlerinden %0.05 komisyon Premium üyelik bakiyenize eklenir.
  Aylık 50,000 ₺ işlem hacmine ulaşan üyelerimiz Premium üye olmaya hak kazanırlar.

  2. Premium Üye nasıl olunur?
  Aylık 50,000 ₺ hacmi işlemi olan kullanıcılarımız destek kısmından Premium üyeliğe geçiş yapmak istediklerini iletirler ise gerekli incelemeler yapılıp geçişleri tamamlanır.
  Premium üyelik geçişlerinizde bakiyenizde herhangi bir eksilme veya sorun oluşmaz.
  Premium üye olunduktan sonra 3. Ay işlem hacminiz 50,000 Tl altında ise Premium üyeliğiniz düşürülür.

  3. Alt üyelerimi sisteme nasıl davet ederim?
  Kullanıcı panelinde bulunan “Premium hesap bilgileri” başlığının altındaki kayıt olma linkini alt üyelerinize iletmeniz ve üyelerinizin o link ile kayıt olmaları gerekmektedir.

  4. Premium üyelik kazançlarımı ne zaman çekebilirim?
  Elde edilen pasif gelirler aylık olarak bir sonraki ayın ilk günü işlem sırasına göre bakiyenize eklenecektir.


  Premium üyelik ekstra bir durum yaratabilir insanların dikkatini çekebilir mi ? Bu kısım tamamıyla size kalmış birşey Şimdi yazıya sonra vermeden önce bir özelliği hoşuma gitmedi! Üye girişi yaptıkdan sonra, hareketsiz kaldığınız vakit veya farklı bir sekmede işlem yaparken bilgisayar üzerinden, otomatik Oturumu sonlandırıyor ve tekrar giriş yapıp, tekrar sms şifresi ile giriş yapmanız gerekiyor. Belki bu durum kullanıcılar tarafından yapılan geri bildirimler ile düzeltilebilecek bir durum.

  Böyle bir girişimlerin Ülkemizde gerçekleşmesi hepimiz için mutluluk verici. TurkBitex.com ve Kullanıcak olan kullanıcılarmız için şimdiden hayırlı uğurlu olması dileklerimle.

  Bilgiler;
  TurkBitex.com
  Bozari Bilişim Teknolojileri ve Pazarlama Tic. A.Ş.
  Adres: Fevzi Çakmak Cad. No:57 Muratpaşa Antalya
  Tel: 0850 933 66 13


  30.11.2017 sonrasında aşağıdaki yer alan komisyon ücretleri uygulanacaktır.

  Premium Standart
  Komisyon Oranı %0.4 %0.4
  Bitcoin Çekme 0.0006 0.0006
  TL Çekme 3 TL 3 TL

  TL çekme ve yatırma işlemlerinde limit ve ücretler nelerdir ?
  TL yatırma işlemlerinde herhangi bir ücret uygulanmamaktadır. Bankaların havale veya EFT ücretleri banka ve sizin aranızda anlaşmaya bağlı olarak değişir. Türkbitex bu ücretlerden sorumlu değildir.
  Sisteme TL yatırma talebi minimum 50 TL olmalıdır.
  TL çekme işlemlerinde minimum çekme tutarı 10 TL'dir. Komisyon çektiğiniz tutara bağlı olmaksızın talep başı 3 TL dir.


  20.12.2017 itibari ile Güncelleme ve Ek Özellik
  Turkbitex ekibi yeni bir özelliği duyurdu. Bu özellik ile bitcoin çekim işlemlerinizde 3 farklı fee ücreti olarak çekim yapabiliyorsunuz. Böylelikle ağın yogun olduğu dönemlerde yüksek fee ile hızlı gönderim veya ağın rahat olduğu dönemlerde düşük fee ile daha az fee ücreti ödeyerek btc çekme işlemlerinizi yapabilirsiniz.  Konu admin tarafından (11.Şubat.2018 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  solo madenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Çaylak Üye
  Kayıt
  13.Kasım.2017
  Mesajlar
  4
  Yaş
  27
  Konular
  1
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  1
  @solo madenci

  Standart Cvp: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELEME]

  hayırlı uğurlu olsun, rekabet iyidir her daim.

 3. #3
  BTC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Kayıt
  25.Ağustos.2017
  Mesajlar
  27
  Yaş
  27
  Konular
  14
  Beğenmiş
  2
  Beğenilmiş
  4
  @BTC

  Standart Cvp: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELEME]

  Çok güzel olmuş, bol BTC'li hacimler şimdiden. 4. #4
  deryanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Editör
  Kayıt
  30.Temmuz.2017
  Mesajlar
  100
  Yaş
  29
  Konular
  65
  Beğenmiş
  7
  Beğenilmiş
  7
  @deryanur

  Standart Cvp: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELEME]

  çıkmış ve çıkacak diğer yeni borsalar ile türkiyede kriptopara sektörü ciddi yol ilerlemiş olacak! TurkBitex.com için hayırlı olsun

 5. #5
  ela26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Çaylak Üye
  Kayıt
  31.Ağustos.2017
  Mesajlar
  21
  Yaş
  28
  Konular
  1
  Beğenmiş
  3
  Beğenilmiş
  4
  @ela26

  Standart Cvp: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELEME]

  çıkmış ve çıkacak diğer yeni borsalar ile türkiyede kriptopara sektörü ciddi yol ilerlemiş olacak! TurkBitex.com için hayırlı olsun

 6. #6
  geforcebravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  31.Ağustos.2017
  Mesajlar
  52
  Yaş
  32
  Konular
  6
  Beğenmiş
  19
  Beğenilmiş
  8
  @geforcebravo

  Standart Cvp: Cvp: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELEME]

  Kripto Para sektöründe Türkiye olarak Hızlı ve Öfkeli misali ) maşallah bune hız bu ne şiddet. rekabet artması hepimiz için olumlu olacak inşallah.

 7. #7
  sinsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Çaylak Üye
  Kayıt
  31.Ağustos.2017
  Mesajlar
  32
  Yaş
  26
  Konular
  7
  Beğenmiş
  29
  Beğenilmiş
  5
    Blog Yazıları
  1
  @sinsal

  Standart Cvp: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELE

  oturum açtıkdan sonra, direk al-sat kısmı ana ekranda görünse daha basit iyi olurdu diye düşündüm ama, bu şekilde farklı olmuş güzel olmuş aslında. hayırlı olsun.

 8. #8
  YasinCakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  05.Eylül.2017
  Mesajlar
  42
  Yaş
  29
  Konular
  7
  Beğenmiş
  25
  Beğenilmiş
  13
  @YasinCakır

  Standart Cvp: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELE


 9. #9
  hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Kayıt
  27.Temmuz.2017
  Mesajlar
  252
  Yaş
  27
  Konular
  99
  Beğenmiş
  107
  Beğenilmiş
  53
    Blog Yazıları
  7
  @hakanyavuz

  Standart Cvp: Cvp: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELE

  Güzel hareketler bunlar, Tebrikler Bol kazançlar!

 10. #10
  HakanKF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Kayıt
  25.Temmuz.2017
  Mesajlar
  160
  Yaş
  27
  Konular
  111
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  7
  @HakanKF

  Standart Cvp: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI İNCELEME]

  Üye girişi yaptıkdan sonra, hareketsiz kaldığınız vakit veya farklı bir sekmede işlem yaparken bilgisayar üzerinden, otomatik Oturumu sonlandırıyor ve tekrar giriş yapıp, tekrar sms şifresi ile giriş yapmanız gerekiyor. Belki bu durum kullanıcılar tarafından yapılan geri bildirimler ile düzeltilebilecek bir durum.
  Konu içeriğimin sonunda ekstra olarak hoşuma gitmeyen bir durumdan bahsetmiştim, Üstteki alıntı yazıda yer alan metin.

  Gün içerisinde, TurkBitex.com yönetiminden aldığım telefon ile, bu konu hakkında bilgilendirme sağladılar. Özet geçmek gerekir ise bu durum ile alakalı tamamen güvenlik amaçlı olup, kişi oturum açtığı zaman, oturumu kapatmadan bilgisayardan ayrılma veya farklı bir kişilerin bilgisayar başına oturma ihtimalleri ve bunun gibi birkaç neden olduğundan ötürü tamamen kişilerin hesap güvenliğini üst seviyeye çıkartmak adına uygulanan bir sistem.

  Bir örnek vermek gerekir ise; Paribu.com içerisinde oturum açtıkdan sonra, Tarayıcıyı kapatsanız bile, oturum kapatmadığınız için, direk tekrar tarayıcı açtığınız zaman giriş yapmanıza gerek kalmıyor.

  TurkBitex.com bu sistemin yazılım kısmında tekrar bir kontrol aşaması yaptıkdan sonra, gerekli geçen süreyi, biraz daha uzatarak rahat bir kullanım imkanı sağlayacaklarını tarafıma bildirmiş oldular. Lakin tarayıcı komple kapatma işlemi yapıldığında Oturum otomatik aynı şekilde sonlandırılmış olacak.

  Bunuda buraya eklemesini yapalım. İlgi ve alakalarından ötürü teşekkür ederim!

 11. #11
  HakanKF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Moderatör
  Kayıt
  25.Temmuz.2017
  Mesajlar
  160
  Yaş
  27
  Konular
  111
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  7
  @HakanKF

  Standart Cevap: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI

  20.12.2017 itibari ile Fee ücretlerini seçebilme Ek Özellik aktif edilmiş olup, konu içerisine ekleme ile güncelleme yapılmıştır.

 12. #12
  Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Tecrübeli Üye
  Kayıt
  21.Aralık.2017
  Mesajlar
  111
  Konular
  36
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  6
  @Sayko

  Standart Cevap: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI

  Gerçekten çok güzel fakat poloneix gibi onlarca altkoin bulunduran bir borsamız yok bu konuda baya geriyiz ilerde inşallah bu tarz eklentiler getirir türk borsaları bu şekilde yeni açılan borsalar geldikçe bunlardan önce açılmış olanlarda farklılıklarını kesinlikle koymaları gerekiyorlar rekabet piyasası

 13. #13
  hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Süper Moderatör
  Kayıt
  27.Temmuz.2017
  Mesajlar
  252
  Yaş
  27
  Konular
  99
  Beğenmiş
  107
  Beğenilmiş
  53
    Blog Yazıları
  7
  @hakanyavuz

  Standart Cevap: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI

  Alıntı Sayko Nickli Üyeden Alıntı
  Gerçekten çok güzel fakat poloneix gibi onlarca altkoin bulunduran bir borsamız yok bu konuda baya geriyiz ilerde inşallah bu tarz eklentiler getirir türk borsaları bu şekilde yeni açılan borsalar geldikçe bunlardan önce açılmış olanlarda farklılıklarını kesinlikle koymaları gerekiyorlar rekabet piyasası
  Katılıyorum, şuan bile Türkiyede bu borsa sayıların artması olumlu bir haber. dediğin gibi, yenileri geldikçe eskilerinin ekstra bir hareket yapması gerekiyor. Bildiğim şuan TurkBitex altcoin için çalışmalarını sürdüyor.

 14. #14
  metin77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Uzman Üye
  Kayıt
  03.Şubat.2018
  Mesajlar
  199
  Konular
  55
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  17
    Blog Yazıları
  2
  @metin77

  Standart Cevap: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI

  Arkadaşlar bir de koinmarketi.com u inceleyin.Sürekli alt coinleri ekliyorlar.Komisyon oranları da düşük.

 15. #15
  kıvançyılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  19.Haziran.2018
  Mesajlar
  48
  Yaş
  31
  Konular
  0
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  3
  @kıvançyılmaz

  Standart Cevap: Türkiye'nin yeni Bitcoin Borsası, TurkBitex.com Açıldı [DETAYLI

  koinmarketi.com hayla alt coinler ekliyor tavsiye ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Bilgilendirme Paribu Türkiye Bitcoin Borsası Komisyon Ücreti ve Kullanımı
  Konu Sahibi HakanKF Forum Türk Borsalar
  Cevap: 13
  Son Mesaj : 19.Nisan.2018, 18:14
 2. Paycml.com Türkiye'nin Borsası
  Konu Sahibi PayCml Forum Proje Geliştirme
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 03.Ocak.2018, 22:26
 3. Kapatıldı Paycml.com Türkiye'nin Borsası.
  Konu Sahibi PayCml Forum Geri Dönüşüm Kutusu
  Cevap: 12
  Son Mesaj : 11.Ekim.2017, 21:45
 4. Yasal ilk kripto döviz borsası açıldı...
  Konu Sahibi emirilker Forum Duyuru & Haberler
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 06.Eylül.2017, 08:52
 5. CEX.IO Kripto Para Borsası Türkiye’ye Açıldı
  Konu Sahibi deryanur Forum Duyuru & Haberler
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 30.Temmuz.2017, 14:47

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook ile Baglan Giriş