Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

BaiKal Giant x10 Miner çoklu algoritma madenciliği x10 değerlendirmesini yapacaz. Bu maden makinası BaiKal son araştırmalara göre en yeni geliştirilmiş teknolojiyi kullanıyor. x11 algoritması, standart güç hesaplaması ise; 10G / güç 150W. Skeins algoritması 5G / güç 120 watt. İlk olarak paket içeriğini inceleyecek olursak; BaiKal Giant X10, 5 katmandan oluşan bir karton kullanıyor ve nakliye esnasında herhangi bir nedenden kaynaklanan hasarları en aza indirmek adına ince pamukla

Bu konu 4873 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
BaiKal Giant X10 Miner Türkçe TEST (DETAYLI ANLATIM) 5.00 4873 Reviews

Konuyu değerlendir: BaiKal Giant X10 Miner Türkçe TEST (DETAYLI ANLATIM)

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 3 kişi oyladı ve 4873 kez incelendi.

solo madenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    1
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    @solo madenci

Standart BaiKal Giant X10 Miner Türkçe TEST (DETAYLI ANLATIM)

BaiKal Giant x10 Miner çoklu algoritma madenciliği x10 değerlendirmesini yapacaz. Bu maden makinası BaiKal son araştırmalara göre en yeni geliştirilmiş teknolojiyi kullanıyor.

x11 algoritması, standart güç hesaplaması ise; 10G / güç 150W. Skeins algoritması 5G / güç 120 watt.

İlk olarak paket içeriğini inceleyecek olursak;
    BaiKal Giant X10, 5 katmandan oluşan bir karton kullanıyor ve nakliye esnasında herhangi bir nedenden kaynaklanan hasarları en aza indirmek adına ince pamukla desteklenmiş koruyucular yer almaktadır. Aşağıdaki görsellerde göründüğü gibi

Ayrıca Fan hızları ilgili bir rahatsızlık duyarsanız eğer, endişe etmenize gerek yok. Fan hızlarının ayarlamasını yapabiliyorsunuz.

Gürültü seviyesi; 77DB

ATX Güç; 12v

Açılıştan sonra açma ve kapama işleminden sonra,Madenci IP adresine arka planda en son erişimi otomatik olarak atama sağlıyor.

Havuz içerisinden Algoritma'yı seçin. ve kaydetmeyi unutmayın.

buradan fan hızını ayarlayabilirsiniz.

Myriad-Groestl Algoritma Gücü 150 watt

BaiKal x10 miner - Şaşırtıcı Test Raporu sizlerle
    01.11.2017 tarihinde MIKE adlı arkadaşım (0086-186-8218-0435) bir BaiKal x10 miner prototiği olduğunu söyledi. ve artık Test edebilirim.
    Çok şaşırdım ve inanılmaz geliyor bana!
    Ben önce BaiKal x10 madenciliğinin yeni algoritması hakkında araştırma yaptım, böylece yaklaşık 7 çeşit madeni paranın üretimini yapabilceğimi öğrendim.

Öncelikle yeni algoritmayı kontrol edelim “myriad-groestl” whattomin.so içerisinde çılgın veriler.
    Bu sadece başlangıç, daha fazla süpriz geliyor bu miner ile;

Size göstermek adına jeton kullanmakta, ve 2 yeni algoritma ile 10'dan fazla para bulunmakta.

İstatistiklere baktığımızda BTC ile 334.56$ ???????????

Tüm madencilerin GPU'dur. Eğer x10 manier ile çalışmaya başlasalar, madencilik farklı bir yerlere gelmiş olma ihtimali olabilir.
    Bunu nasıl kanıtlayacağımı göstereceğim. Bunu DGB 2-2.5t hashrate. kontrol edin.

İlk x10 BaiKal çalışmaya başlayınca;
    (tüm bu sikkedeki baikal x10 ), rev.BTC
    Yaklaşık 334.56 * (2.5 / 30) /day/miner=27.88$ !

2ed seri baikal x10 çalışmaya başladığında, ağ 60t hashrate ,
    Yaklaşık 334.56 * (2.5 / 30) /day/miner/2=13.94$ !

3 parti parti baikal x10 çalışmaya başladığında, ağ 90t hash ,
    334.56 * (2.5 / 30) /day/miner/3=9.29$ hakkında daha fazlası !

Şimdi testlere başlayalım.
    1 Test:solo madencilik .algo:skein,5G hashrte.Evet nethashrate çok yüksek ,35t hakkında net hashrate ,donatı madenciler olduğunu biliyorum.(bunu kullanan madencilere sormak laızm)

Test 2 havuz madenciliği
    .alog: çok çeşitli, 10g hashrate. Kendinize güvenebilirsiniz.

Test3 pool minming .alog:myriad-groestl,10g hashrate.

Serbest bırakılan iki yüksek verimli algoritma, o kadar çok heyecan vericiydi ki, gelecekte çıkacak iki algoritmanın heyecanını hep birlikte sabırsızlıkla bekleyelim.
    Tek kelimeyle BaiKal x10 satın almaya değer yüksek kaliteli ve çoklu algoritma madenciliği yapan bir cihaz türü.
    x10 madenciliği ile ilgili herhangi bir sorunuz var ise Bu içeriğin alıntı kaynağı yaptığımız bitcointalk.org içeriğinden ulaşabilir yazabilirsiniz. Bkz: gerekli konu içeriği ulaşım ve soru-cevap için erişim

Not: Bende bir arkdaşımın tavsiyesi üzerinde x10 duydum ve detayları öğrendim. Siparişimi verdim! Elime ulaştığı zaman Görsel bir paylaşım ve detaylı kurulum hepsini hazırlayacağım.

BaiKal Giant X10 Şovun bir parçası isimli Youtube videosunu incelemeyi unutmayın!

Son olarak "Baikal Giant X10 | 03.03.2018 Kazanç Tablosu" konumuza göz arabilirsiniz...
    admin (04.Mart.2018) Bunu beğendi.
    Konu admin tarafından (04.Mart.2018 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)