Web Servislerimiz


 KRİPTO HABER


ICO TÜRKİYE LİSTELEME


admin@kriptoparahaber.com

×

Etiketlenen üyelerin listesi

https://forum.kriptoparahaber.com/images/konu/ledgernanos.png USB bitcoin cüzdanı yazısında, küresel bitcoin sistemleri içerisinde yer alan ödeme cüzdanları ve yeni çıkan Ledger Nano S bitcoin cüzdanı ürünü hakkında bilgiler öğrenebileceğiniz bir tanıtım yazısı olmasını amaçladık. Usb bitcoin cüzdanı konusunu alt başlıklar altında inceleyeceğiz; Ayrıca Türkiye'den satın almak isteyenler için Resmi distribitörü firmasınıda yer vercem! Usb bitcoin cüzdanı nedir ? Ledger Nano S bitcoin

Bu konu 2514 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...
Offline USB Bitcoin Cüzdanı Ledger Nano S Kurulum ve Kullanım (Detaylı Anlatım) 4.20 2514 Reviews

  Konuyu değerlendir: Offline USB Bitcoin Cüzdanı Ledger Nano S Kurulum ve Kullanım (Detaylı Anlatım)

  5 üzerinden 4.20 | Toplam: 5 kişi oyladı ve 2514 kez incelendi.


 1. #1
  deryanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Editör
  Kayıt
  30.Temmuz.2017
  Mesajlar
  100
  Yaş
  30
  Konular
  65
  Beğenmiş
  7
  Beğenilmiş
  8
  @deryanur

  Standart Offline USB Bitcoin Cüzdanı Ledger Nano S Kurulum ve Kullanım (Detaylı Anlatım)  USB bitcoin cüzdanı yazısında, küresel bitcoin sistemleri içerisinde yer alan ödeme cüzdanları ve yeni çıkan Ledger Nano S bitcoin cüzdanı ürünü hakkında bilgiler öğrenebileceğiniz bir tanıtım yazısı olmasını amaçladık. Usb bitcoin cüzdanı konusunu alt başlıklar altında inceleyeceğiz;
  Ayrıca Türkiye'den satın almak isteyenler için Resmi distribitörü firmasınıda yer vercem!

  • Usb bitcoin cüzdanı nedir ?
  • Ledger Nano S bitcoin cüzdanı


  Usb Bitcoin Cüzdanı Nedir ?
  Sanal para birimi olan bitcoin bilgisayarlar aracılığı ile sunulmakta olup bitcoin madenciliği aracılığıyla sunulan dijital bir para birimidir. Günlük hayatta paramız bazen yaşam tarzımız , bazen sınırsız ihtiyaçlarımız için bir aracı , bazen de elimizin kiri oluyor . Özet geçmek gerekir ise kağıt ve madeni paralarımızı cüzdanımızda saklıyoruz ve onları güvenli bir şekilde harcamaktan çekinmiyoruz. Bitcoin para biriminin keşfi ve yaygınlaşarak kullanılmasıyla birlikte niteliğinin dijital ortamda olması faydalarının yanında bazı sorunlara ve ihtiyaçlara sebep olmuştur. Bitcoinin kıymetli bir para birimi haline gelmesi ve değerinin daha da artması hackerların dikkatini çekmiş yaşanan üzücü çalınma vakalarıyla birlikte bitcoin sahiplerini klasik bilgisayarda saklama yöntemine karşı alteratif çözüm arayışına itmiştir .

  USB Bitcoin cüzdan; isminden de anlaşılacağı üzere usb bağlantısı üzerinden çalışmakta olup kendine özgün yazılımını barındıran, flashbellek boyutlarına bir bilgisayar aygıtıdır. Klasik.bilgisayarda depolama yöntemi yerine bilinen yöntemlerden farklı olarak usb bitcoin cüzdanları aracılığıyla kendi yazılımı ve güvenlik duvarları sayesinde bitcoinlerin çalınmasına imkan tanımamaktadır.

  Ledger Nano S Bitcoin Cüzdanı ?
  Ledger Nano S usb bitcoin cüzdanı piyasaya çıkan diğer usb bitcoin cüzdanları arasında nitelikleri ve avantajlarıyla birçok yönden ön plana çıkmaktadır. Kendine özgü yazılımıyla uzun emekler sonucu kazandığınız bitcoinlerinizi korumalı olarak şifreleyerek depolamakta kötü niyetli kişilere karşı Ledger Nano S in sahip olduğu ultra güvenlik tedbirleriyle bitcoinlerinizin çalınmasını imkansız hale getirmektedir. Ledger Nano S'in sahip olduğu birçok özelliğinin arasında usb bağlantısı üzerinden çalışıyor olması bitcoinlerinizi kullanmadığınız zamanlarda da güvenle yanınızda taşımanıza olanak sağlamakta aynı zamanda kendine ait oled ekranı sayesinde bakiye durumunuzu öğrenmenize olanak tanımaktadır.

  Sanal korsanlara karşı Ledger Nano S usb cüzdanı ile offline modda huzurla dijital birikiminizi güvenli olarak tutabilirsiniz. Ledger Nano S ürünü birçok yazılımsal özelliğinin yanı sıra şık tasarımı ile alteratifler arasında benzersiz ve nitelikli bir ürün olarak bitcoin kullanıcılarını avantajlı kılmaktadır.

  Ledger Nano S Wallet nedir? Ne işe yarar ?
  Ledger Nano S kripto paralar için en güvenli depolama çözümü olarak bilinen “soğuk cüzdan” olarak adlandırılan bir cüzdan donanımıdır. Ledger Nano S ile kripto varlıklarınızı tamamen offline olarak depolayabilir, Ledger Nano S’i USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayarak dijital transferlerinizi güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. FIDO® sertifikalı U2F koruma sayesinde Nano S, GMail, Dashlane, Dropbox, GitHub gibi platformlar için çevrimiçi kimlik doğrulama işlemlerinde de kullanılabilir.

  Ledger Nano S Wallet güvenilir midir ?
  Ledger Nano S ile kripto varlıklarınızı yüksek güvenlikli PIN kodu ile şifrelenmiş olarak saklayabilirsiniz. Cüzdan üzerindeki dijital ekran ve tuşlar sayesinde bu pin kodunu transfer işlemlerinde ikinci faktör koruma olarak kullanabilirsiniz. Donanımsal arıza durumunda başka bir Ledger cihazı ya da uyumlu diğer cüzdanlar sayesinde hesaplarınızı restore edebilirsiniz.

  Ledger Nano S Wallet hangi dijital paraları depolamak için kullanılabilir ?
  Ledger Nano S Wallet en popüler kripto paraları destekler. Birden fazla para birimini tek bir cüzdanda muhafaza etmenizi sağlayan Ledger Nano S’in deteklediği tüm para birimleri şöyledir:  SON TEKNOLOJİ DONANIM
  Kripto para birimlerine sahip olduğunuzda, gizli verilerinizi ve fonlarınıza erişimi korumanız gerekir. Ledger Nano S ile özel anahtarlar gibi sırlar asla açılmıyor:Hassas cesaretlerinizde hassas işlemler, bir PIN kodu ile kilitlenmiş en son teknoloji Secure Element içinde izole edilmiştir. İşlemler değiştirilemez, bir düğmeye basmak suretiyle gömülü ekranda fiziksel olarak doğrulanırlar.

  Ledger Nano S, Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Ethereum Klasik tamamlayıcı uygulamaları ve diğer blok-tabanlı şifreli paraları içerir. Aynı cihazdan ödemeler gönderip alabilir, hesaplarınızı kontrol edebilir ve her bir para birimi için birden fazla adresi yönetebilirsiniz. Nano S ayrıca GMail, Dashlane, Dropbox veya GitHub gibi uyumlu çevrimiçi hizmetlerde kimlik doğrulama işlemini basitleştiren FIDO® Universal Second Factor standardını da desteklemektedir.


  Akılda kalma açısından özet geçmek gerekirse;
  *Bitcoinlerinizi saklamanın en güvenli yolu. İnternet, bilgisayardan, borsalardan bağımsız, güvenle saklayın.

  *Ledger Nano S, kriptografik varlıkları depolamak ve dijital ödemeleri sağlamak için geliştirilmiş sağlam güvenlik özelliklerine dayanan bir Bitcoin, Ethereum ve Altcoins donanım cüzdanıdır.

  *Herhangi bir bilgisayara (USB) bağlanır ve yan düğmelerindeki tek bir dokunuşla her bir işlemi iki kez kontrol etmek ve doğrulamak için OLEd ekranında mevcut bakiye durumunu gösterir.

  *Siber saldırılara karşı dijital varlığınızı tamamen offline ortamda korunmasını sağlar.

  *Bitcoinlerinizi saklamak için en güvenli yöntemdir.

  *Etherium,Ripple ve diğer altcoinlerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

  Tüm herşeyi ile Offline Bitcoin Cüzdanı Ledger Nano S Wallet'i öğrenmiş olduk. Bildiğiniz gibi kripto para sektöreel ekipman bulmak biraz sıkıntı. İmkanı olanlar genellikle yurtdışı sitelerden sipariş geçerek günlerce beklemek zorunda kalıyor veya daha önce satın almış kişilerin 2.el olarak piyasada satılan ekipmanları satın alma zorunda kalınılıyor.

  Ledger Nano S Wallet yani En güvenli Offline Bitcoin Cüzdanı satın almak için, Türkiye'de Resmi distribitörü olan BİNBİRÇEŞİT ELEKTRONIK SAN VE TiC. A.Şadresini kullanabilir, elinde tuttukları stok sayesinde, en kısa sürede ürününüze sahip olabilirsiniz.

  Neden Resmi Distribitörü binbircesitten Almalısınız ?
  • Resmi distribitörü olduğu Ledger Wallet marka ürünlerinde,Ledger Nano S modelinde sadece binbircesit.com adresinden alınan ürünler'de 2 yıl boyunca donanımsal arızalarda (kullanım hataları hariç) cihazınızı yenisi ile değiştiriliyor.
  • Online ortam ve telefon ile sınırsız kullanım desteği ve teknik destek veriliyor.
  • Türkiye'de ilk binbircesit.com adresinden alınan ürünlerin içerisinde Türkçe kurulum ve kullanım klavuzu desteği veriliyor.


  Ledher Nano S Wallet Offline Bitcoin Cüzdanı Satın almak veya İncelemek sayfalarına ulaşalarak bakabilirsiniz.

  Resmi distribitörü olan BİNBİRÇEŞİT ELEKTRONIK SAN VE TiC. A.Ş'nin Sosyal Medya hesaplarını aşağıdaki Linkler'den takip edebilirsiniz.

  E-Ticaret
  Instagram ledgerwalletturkey
  Facebook ledgerwalletturkey
  Twitter ledgerwalletturkey

  Ayrıca Binbircesit.com hazırlamış olduğu videoları izleyebilirsiniz.
  Ledger Nano Wallet Kurulumu - Offline Bitcoin Cüzdanı Türkçe incelemesi.  Bitcoin Gold Ledger Nano S'e nasıl yüklenir  Ledger Nano S Kullanıcı yorumları - Ledger Wallet Türkiye distribütörü
  Daha Fazla USB Wallet ile ilgili VİDEO için tıklayınız  21.01.2018 içerik Güncellenmiştir...
  Konu admin tarafından (11.Şubat.2018 Saat 22:07 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  YasinCakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Deneyimli Üye
  Kayıt
  05.Eylül.2017
  Mesajlar
  42
  Yaş
  29
  Konular
  7
  Beğenmiş
  25
  Beğenilmiş
  13
  @YasinCakır

  Standart Cvp: Offline USB Bitcoin Cüzdanı Ledger Nano S Kurulum ve Kullanım (Detaylı Anlatım)

  Hiç bir şekilde kaybolmaması ve tekrardan kurulum imkanı ile saklanan Bitcoinlere ulaşılabilir olması güzel. Yüklü miktarda saklamak isteyen veya pimpirikli insanlar için birebir resmi satışını yapan binbircesit sanırım bitcoin kabul ediyordu ? aklımda öyle kaldı şimdi ismini görünce aklıma geldi. Daha önce yayınlanan bitcoin kabul edenler listesinden.

 3. #3
  lazlaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Çaylak Üye
  Kayıt
  01.Aralık.2017
  Mesajlar
  18
  Konular
  3
  Beğenmiş
  11
  Beğenilmiş
  3
  @lazlaz

  Standart

  parası olana :)

 4. #4
  Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Tecrübeli Üye
  Kayıt
  21.Aralık.2017
  Mesajlar
  111
  Konular
  36
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  6
  @Sayko

  Standart Cevap: Offline USB Bitcoin Cüzdanı Ledger Nano S Kurulum ve Kullanım (

  Peki bunu kaybedersek ne olacak :)

 5. #5
  admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Administrator
  Kayıt
  28.Kasım.2017
  Mesajlar
  141
  Yaş
  27
  Konular
  65
  Beğenmiş
  170
  Beğenilmiş
  21
    Blog Yazıları
  10
  @admin

  Standart Cevap: Offline USB Bitcoin Cüzdanı Ledger Nano S Kurulum ve Kullanım (

  @Sayko tekrar yeni bir nano USB satın aldığınızda eski usbde kurulum aşamasında size sunulan kaydedilen özel şifreleri kullanarak, eski cüzdanınızdaki coinlerinize ulaşabilirsiniz. Video içerisinde, bir bölümde bu kısım gösteriliyor zaten. Kaybetme veya silme durumunda tekrar geri getirme veya kullanma.

 6. #6
  Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Tecrübeli Üye
  Kayıt
  21.Aralık.2017
  Mesajlar
  111
  Konular
  36
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  6
  @Sayko

  Standart Cevap: Offline USB Bitcoin Cüzdanı Ledger Nano S Kurulum ve Kullanım (

  Alıntı admin Nickli Üyeden Alıntı
  @Sayko tekrar yeni bir nano USB satın aldığınızda eski usbde kurulum aşamasında size sunulan kaydedilen özel şifreleri kullanarak, eski cüzdanınızdaki coinlerinize ulaşabilirsiniz. Video içerisinde, bir bölümde bu kısım gösteriliyor zaten. Kaybetme veya silme durumunda tekrar geri getirme veya kullanma.
  Güzel bir uygulamaymış çok fazla coini muhafaza etmek için alınılabilinir

 7. #7
  admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Administrator
  Kayıt
  28.Kasım.2017
  Mesajlar
  141
  Yaş
  27
  Konular
  65
  Beğenmiş
  170
  Beğenilmiş
  21
    Blog Yazıları
  10
  @admin

  Standart Cevap: Offline USB Bitcoin Cüzdanı Ledger Nano S Kurulum ve Kullanım (

  21.01.2018 içerik Coin Listesi Güncellenmiştir...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Benzer Konular

 1. Cevap: 10
  Son Mesaj : 22.Aralık.2017, 17:24
 2. Bitcoin Cüzdanı Nasıl Oluşturulur ?
  Konu Sahibi HakanKF Forum Cüzdan & Wallet
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 22.Aralık.2017, 17:01
 3. Satıldı Ledger Nano S Wallet Offline Bitcoin Cüzdanı
  Konu Sahibi admin Forum Pazar Alanı (Alım-Satım)
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 20.Aralık.2017, 21:15
 4. Bitcoin Wallet Nedir? Hangi Bitcoin Cüzdanı Kullanılmalı?
  Konu Sahibi deryanur Forum Cüzdan & Wallet
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 01.Ekim.2017, 19:00
 5. Bitcoin Cüzdanı Nedir
  Konu Sahibi HakanKF Forum Yeni Başlayanlar (Ne, Nedir?)
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 28.Temmuz.2017, 02:38

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook ile Baglan Giriş