Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

Arkadaşlar merhaba ben c++ programlama diline yavaş yavaş hakim olmaya başlıyorum ve en son yaptığım araştırmalarda c++ üzerinden kripto para oluşturulabileceğini öğrendim türkçe kaynaklar çok az ve ingilizce kaynaklarda işin içinde programlama varsa anlaşılması çok güç oluyor en basitinden kripto klonlaya bilirsiniz diyorlar fakat githubda paraların kaynak kodların tamamını bulamıyorum bile konu ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar dönüş yaparsa çok sevirim

Bu konu 292 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Kripto Para Oluşturmak 292 Reviews

Konuyu değerlendir: Kripto Para Oluşturmak

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 292 kez incelendi.

Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Konular
    36
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    @Sayko

Standart Kripto Para Oluşturmak

Arkadaşlar merhaba ben c++ programlama diline yavaş yavaş hakim olmaya başlıyorum ve en son yaptığım araştırmalarda c++ üzerinden kripto para oluşturulabileceğini öğrendim türkçe kaynaklar çok az ve ingilizce kaynaklarda işin içinde programlama varsa anlaşılması çok güç oluyor en basitinden kripto klonlaya bilirsiniz diyorlar fakat githubda paraların kaynak kodların tamamını bulamıyorum bile konu ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar dönüş yaparsa çok sevirim
    Konu admin tarafından (11.Şubat.2018 Saat 22:22 ) değiştirilmiştir.

hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    100
    Beğenmiş
    107
    Beğenilmiş
    55
      Blog Yazıları
    7
    @hakanyavuz

Standart Cevap: Kripto Para Oluşturmak

Bu konuda kendi bilgimi aktarayım @Sayko , Kendi altcoinini çıkartmak yani oluşturmak için, ilk önce kendi blockchain teknolojinin yaratmak oluşturman sonrasında o blockchain üzerine kendi istediğin isimle coin üretmen mümkün. Bu anlattığım normal olması gereken bir durum bir coin piyasa çıkartmak için. Benim bildiğim Blockchain teknolojisini yazabilecek Türkiyede bir yazılımcı sayısı bence parmakla sayılacak seviyede. Bu konuda profosyonel düşünenler, yurtdışı kaynaklı destek almaları gerekiyor.

Diğer bir konu ise, alternatif coin çıkartma veya oluşturma, hali hazırda en kolay yolu, Ethereum blockchain teknolojisini kullanarak kendi altcoinini çıkartabilir veya oluşturabilirsin. Etheretum bu konuda zaten açık kaynaklı kod sunuyor yazılımcılara. Baktığında 1.500'e yakın Altcoinlerin %50sinden fazlası Ethereum Blockchain altyapısını kullanıyor. O yüzden odağını bu kısam çevirip, sunmuş olduğu açık kaynaklı kod imkanı ile bunu gerçekleştirebilirsin.

Bunu nasıl yapar, nasıl yaparsınız o kısım sizin yazılım uzmanlık alanınız artık :) benden sana net teknik bilgi sadece.

Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Konular
    36
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    @Sayko

Standart Cevap: Kripto Para Oluşturmak

Hocam etherin açık kaynak kodunun tamamına ya da parça parçaysa tüm linklere erişebileceğim linkleri atma şansın varmı yada bilen birisi var mı ingilizce olunca kafam biraz karışıyor internette türkçe kaynak bulmak problem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)