Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

Scalping Nedir? Kısa aralıklarla sürekli olarak alım satım yapma olayına scalping denir. Alım satım aralıkları 1 ila 15 dakika aralıklarında gerçekleştirirler. Scalping olayını gerçekleştirmek için yüzlerce teknik araçlar, indikatörler(göstergeler) mevcuttur ve scalpinkerlar bu indikatörler vasıtasıyla alım satın işlemlerini gerçekleştirirler. Kullandıkları indikatörler genel olarak 15 dakkalık süre aralığını geçmez. İşlem yapma süre aralıkları düşük olduğu için virgülden sonraki değerler

Bu konu 381 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Scalping Nedir? 5.00 381 Reviews

Konuyu değerlendir: Scalping Nedir?

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 381 kez incelendi.

Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Konular
    36
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    @Sayko

Standart Scalping Nedir?

Scalping Nedir?

Kısa aralıklarla sürekli olarak alım satım yapma olayına scalping denir. Alım satım aralıkları 1 ila 15 dakika aralıklarında gerçekleştirirler. Scalping olayını gerçekleştirmek için yüzlerce teknik araçlar, indikatörler(göstergeler) mevcuttur ve scalpinkerlar bu indikatörler vasıtasıyla alım satın işlemlerini gerçekleştirirler. Kullandıkları indikatörler genel olarak 15 dakkalık süre aralığını geçmez. İşlem yapma süre aralıkları düşük olduğu için virgülden sonraki değerler üzerinden yükseliş ve alçalışları gerçekleştirmeye çalışırlar. Scalping kısa vadede güzel para kazandırabilir fakat işin teknik kısmında indikatörlere hakim olup 3,4 tane indikatör yardımıyla scalpinglik yapılabilinir.
    Konu Sayko tarafından (29.Aralık.2017 Saat 22:26 ) değiştirilmiştir.

pepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    8
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    5
    @pepe

Standart Cevap: Scalping Nedir?

bu bahsettiğin şey @Sayko hocam, Bot programlarının gerçekleştirdiği şey değilmi. verilen sürede ayrıca yapmaya kalksak veya yapılsa, Günlük limite takılacaktır. bildiğim kimlik onaylı poloniex en fazla 25.000$ olması lazım. Biraz konu dışı oldu ama anlamak açısından soruyorum.

Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Konular
    36
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    @Sayko

Standart Cevap: Scalping Nedir?

Scalping botları bana suni geldiği için pek kullanma taraftarı olmadım açıkça söylemek gerekirse güvenirliği konusunda da pek bir bilgim yok piyasalarında işlem yapmadan önce zaten indikatörlere formasyonlara hakim olundukça siz emirlerinizi nasıl gerçekleştireceğinizi bileceksiniz en önemlisi bu konudaki bilgi ve deneyinizi arttırmak ve şans faktörünü elinizden geldiğince azaltmak olmalıdır
    Kimlik onayından sonra poloniexteki çekim limitinin 25000$ olduğu doğrudur. 25000$ günlük çekim miktarının en fazla olduğu değerdir yani sizin al sat olayınız hiç bir şekilde takılmadan devam edecektir. Fakat çekim miktarınız 25000$’ı geçmeyecektir. @pepe
    Konu Sayko tarafından (29.Aralık.2017 Saat 22:27 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)