Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

Merhaba Arkadaşlar; https://i.hizliresim.com/jyzJk9.png Konu başlığından anlaşılacağı üzere, Şahsım olarak yakından takip ettiğim ve paylaşımlarını beğendiğim 3 hesabı sizlerlede paylaşmak istiyorum. İçerikleri Altcoin ve "kripto para" sektör bazlı olup, Altcoin alım-satım yapanlar için önemli içeriklere ulaşacaklarını düşünüyorum. Profil Linkler; :link: cointw: @altcoinrookie

Bu konu 2779 kez görüntülendi 21 yorum aldı ...
Twitter Takibi için 3 önemli isim tavsiyesi (ALTCOİN ANALİZ) 5.00 2779 Reviews

Konuyu değerlendir: Twitter Takibi için 3 önemli isim tavsiyesi (ALTCOİN ANALİZ)

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 13 kişi oyladı ve 2779 kez incelendi.

hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    98
    Beğenmiş
    107
    Beğenilmiş
    53
      Blog Yazıları
    7
    @hakanyavuz

Twitter Twitter Takibi için 3 önemli isim tavsiyesi (ALTCOİN ANALİZ)

Merhaba Arkadaşlar;

Konu başlığından anlaşılacağı üzere, Şahsım olarak yakından takip ettiğim ve paylaşımlarını beğendiğim 3 hesabı sizlerlede paylaşmak istiyorum.
    İçerikleri Altcoin ve "kripto para" sektör bazlı olup, Altcoin alım-satım yapanlar için önemli içeriklere ulaşacaklarını düşünüyorum.

Profil Linkler;

cointw: @altcoinrookie

talatt: @TalattAbi

Kris Waters: @kriswaters_

Kendileri ile ilgili birkaç paylaşımları;

Konu admin tarafından (11.Şubat.2018 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.

geforcebravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deneyimli Üye
    Konular
    6
    Beğenmiş
    19
    Beğenilmiş
    8
    @geforcebravo

Standart Cevap: Twitter Takibi için 3 önemli isim tavsiyesi (ALTCOİN ANALİZ)

teşekkürler @hakanyavuz, facebook ortamında birkaç twitlerine denk gelmiştim cointw'nin Takibe aldım

talisca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    3
    Beğenmiş
    13
    Beğenilmiş
    6
    @talisca

Facebook hesapları varmı ? Twitter kullanmıyorum ne yazık ki :(

Süper Moderatör
    Konular
    98
    Beğenmiş
    107
    Beğenilmiş
    53
      Blog Yazıları
    7
    @hakanyavuz

Alıntı talisca Nickli Üyeden Alıntı
    Facebook hesapları varmı ? Twitter kullanmıyorum ne yazık ki :(
    Aktif Twitter kullanıyorlar, Facebookta sadece cointw'nin mevcut kişisel hesabı lakin aktifmi değil mi bilgim yok.

talisca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    3
    Beğenmiş
    13
    Beğenilmiş
    6
    @talisca

Alıntı hakanyavuz Nickli Üyeden Alıntı
    Aktif Twitter kullanıyorlar, Facebookta sadece cointw'nin mevcut kişisel hesabı lakin aktifmi değil mi bilgim yok.
    Peki teşekkürler yinede, yapacak birşey yok

lazlaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    3
    Beğenmiş
    11
    Beğenilmiş
    2
    @lazlaz

Twitter şifremi hatırlarsam takip edeceğim :))

deryanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Konular
    65
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    7
    @deryanur

bu tarz hesapları, tek bir konu başlığına toplamak lazım.Özellikle bu tarz paylaşım yapanların, herkez biliyor ki o kadar çok boş hesap insan var ki ipini koparan analiztci oluyor :)

Süper Moderatör
    Konular
    98
    Beğenmiş
    107
    Beğenilmiş
    53
      Blog Yazıları
    7
    @hakanyavuz

Alıntı deryanur Nickli Üyeden Alıntı
    bu tarz hesapları, tek bir konu başlığına toplamak lazım.Özellikle bu tarz paylaşım yapanların, herkez biliyor ki o kadar çok boş hesap insan var ki ipini koparan analiztci oluyor :)
    Olabilir ama fazla mesai alır, bu formatı bir süre kendi takip ettiğimiz ve beğendiğimiz hesapları bir araya getirip paylaşım yapabiliriz. Her hesabı eklersek insanların kafaları karışır yanlış yönlendirme yapmış oluruz deryacım.

deryanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Konular
    65
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    7
    @deryanur

@hakanyavuz tamam patron

sinsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    5
    Beğenmiş
    29
    Beğenilmiş
    5
      Blog Yazıları
    1
    @sinsal

aynen katılıyorum bunun gibi birkaç hesabı adam akıllı takip etmek mantıklı olabilir, WhatsApp desen grup dolu, baktığında içerisindeki kişilerin %50'si hep aynı :)

Koin Amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    2
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    @Koin Amca

@altcoinrookie takip ediyoruz zaten

pepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    6
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    5
    @pepe

bakalım bi, fayda çıkartmı. Artık o kadar doldu ki liste kimi ne takip etceğimizi şaşırdık yeminle

Koin Amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    2
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    @Koin Amca

Alıntı pepe Nickli Üyeden Alıntı
    bakalım bi, fayda çıkartmı. Artık o kadar doldu ki liste kimi ne takip etceğimizi şaşırdık yeminle
    :)) en temizi kendi bildiğim (şaka tabiki, bu sektörde bilgi birikim tecrübe çok önemli, kripto para sektörü ile ilgilenen herkez ezbere iş yapmadığı zaman daha tatlı olacak)

YasinCakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deneyimli Üye
    Konular
    5
    Beğenmiş
    25
    Beğenilmiş
    13
    @YasinCakır

hopppp, forum açılmış öncelikle :) hayırlı olsun. 2,3 gündür yoktum. Teşekkürler @hakanyavuz takip edeceğim

yokkiyok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    2
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    1
    @yokkiyok

Alıntı pepe Nickli Üyeden Alıntı
    Güne WhatsApp'ta 2 bin 3 bin mesajla uyanıyorum artık

BTC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    11
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    @BTC

takibe takip :))

Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Konular
    36
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    @Sayko

Aslında @deryanur a katılmıyor değilim idda analizcileri gibi türediler. Yakın zamanda banko satmaya da başlarlar :) tabi şaka bir yana etki alanı çok fazla olan kişilerin bir koini etki altına alması çok muhtemel. Doğru insanları takiben borsada işgörünebilinilir. Bir tık telegram grupları gibi etkiye tepki :)

Süper Moderatör
    Konular
    98
    Beğenmiş
    107
    Beğenilmiş
    53
      Blog Yazıları
    7
    @hakanyavuz

Alıntı Sayko Nickli Üyeden Alıntı
    Aslında @deryanur a katılmıyor değilim idda analizcileri gibi türediler. Yakın zamanda banko satmaya da başlarlar :) tabi şaka bir yana etki alanı çok fazla olan kişilerin bir koini etki altına alması çok muhtemel. Doğru insanları takiben borsada işgörünebilinilir. Bir tık telegram grupları gibi etkiye tepki :)
    Doğru kişileri takip ettiğin zaman, insan çok şey öğrenebiliyor. Bunla ilgili geniş kapsamlı, Twitter için bir "FF" paylaşımı yapacağım.

chn2z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    4
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    @chn2z

Bende kendi fikrimi söyleyeyim. Altcoin analiz vs felan bana biraz hikaye gibi geliyor kim neyin analizini nereden yapıcak o yüzden ben kendi fikirlerim ve kendi kritererim doğrultusunda yol alıyorum. Çoğu kaynak ya yalan çok örneklerini gördüm yada ingilizce olduğundan dolayı biraz eksik kalıyor. Ama zaten altcoin piyasasında market hacmi bakımından ilk 100 coine yatırım yapan uzun vadede satmayan her türlü kazanır. Bizim insanlarımız biraz sabırsız o yüzden alıyorlar 2 gün düşüyor zarar ettim diip satıyorlar. Ha ben yapmadım mı yaptım tabi ilk zamanlarımda :) Benim 3 Kriterim var 1. si yatırım yapacağım paranın adı sanı projesi önemli değil açıkcası. Ha bu güne kadar tuttu mu cidden tuttu :) Her zaman tutar mı bilemem.

Ben ilk olarak sayısına bakıyorum. Genelde 100m adet altına yapıyorum bu yatırımları ikinci olarak fiyat aralığı benim için max 100 tl yi geçmeyecek 0-100 tl arası olup maximum 100m adeti olan her paraya yatırım yaparım. 3. kriterim ise mutlaka binance borsasında işlem görmüş olması.

Binace ile ilgili komple teorilerim var çünkü bana göre bu borsaya girecek olan para birimi mutlaka büyük bir payı binance veriyor. Binance da bu parayı her türlü pumplıyor. Niye çünkü büyük miktarlar kendi elinde neden kar etmesin ki ? Şimdi ben örnek a paranın geliştiricisiyim ve geliyorum diyorum ki bu parayı sizin borsanızda kullanmak istiyoruz. Binance da diyor ki hay hay örnek bu paranın %5 ini bana verceksin. Alan kar da satan kar da veren kar da. Siz hiç cardanonun icosunu bountysini felan gördünüz mü ? Ben görmedim Bunun bariz örneği bence. Nerden geldi nasıl geldi nasıl bir anda bütün borsalarda işleme açıldı var mı bilen ?

Neyse kafanızı bulandırmayayım ben hepinize kolay gelsin :)

geforcebravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deneyimli Üye
    Konular
    6
    Beğenmiş
    19
    Beğenilmiş
    8
    @geforcebravo

@chn2z tamamen değil ama bir çoğuna katılıyorum şahsen. Analiz içinde bu sektörde nadir olan bazı insanlar var bunları takip etmek gerçekten fayda sağlıyor

chn2z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    4
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    @chn2z

Alıntı geforcebravo Nickli Üyeden Alıntı
    @chn2z tamamen değil ama bir çoğuna katılıyorum şahsen. Analiz içinde bu sektörde nadir olan bazı insanlar var bunları takip etmek gerçekten fayda sağlıyor
    Kısa vadede evet ama uzun vadede bence hayır. Verge olayında olduğu gibi milleti sömürdüer nerde şimdi vergeciler :) Forumlarda çığlık atıyorlardı verge verge diye. Şimdi ses seda yok neden alan alacağını aldı çünkü kısa vadede bu tür coinler iş yapıyor ama uzun vadede bence hepsi çöp olucak.

Şu an balon olayına bende inanıyorum eğer kripto para piyasası cidden bu şekilde ilerleyecekse şu an balon şişmeye devam ediyor demektir. Bu paraların amacı neydi ? Saniyede işlem yapıcaktık gerçek paranın yerine geçiçekti felan filan. Şu an bana top 5 deki para birimlerinin withdrawında sorun yaşamadım diyen var mı ? Nasıl alışveriş yapcaz biz ?

-Merhaba şunu alabilir miyim :)
    -Tabi bisn efndim
    -Aaa efendim ağdaki sorundan dolayı bekleticem sizi bir 7 saat fee ücretlerimiz çok düşük kalmış biz de farkında değiliz
    -Tabi ne demek bekleriz 7 saat işimiz gücümüz yok nede olsa :)

Şu an ki kripto para piyasasının bu günkü gerçek ticaret alışverişine uyarlanmış sahnesi bu.

Bir kere bu paraların amacı değişti. Eğer bu piyasaya çeki düzen gelmezse ki bence gelmez herkes memnun şu an herkes kazanıyor yani ben zarar ettim diyen var mı içinizde veya cevrenizde ? Bence çok tuhaf bir durum. Coinmarkete bakıyorum 1200 tane para birimi var :) Ha ne zaman patlar bilemem bu gün yarın 1 sene 2 sene ama patlar. Sağlam 5 10 coin kalır o zaman gerçek amacına döner kripto paralar.
    Tabi bunlar benim şahsi düşüncem. Allah kimseyi o bing bang in olacağı güne denk getirmesin diyorum :)
    Konu chn2z tarafından (15.Ocak.2018 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.

kıvançyılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deneyimli Üye
    Konular
    0
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    @kıvançyılmaz

en iyisi takibe takip.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler