Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

Bitcoin Tekrardan Sert Düşüş Yaşadı Bu gün 16 Ocak 2018. Malumunuz dün Bitcoin Abd’li bir yatırımcının yüksek alımından dolayı bir hareketlilik yaşadı ve bu çok uzun sürmedi çünkü Çin'in kripto para ticaretine yönelik sınırlamaları artırmayı tartışması ve Güney Kore'de kripto para borsalarının yasaklanmasının gündeme gelmesi fiyatlar üzerinde olumsuz etkilerin yaşanmasına neden oldu üstelik Almanya Merkez Bankasının Bitcoin ile alakalı küresel çapta düzenlemelere ihtiyaç olduğunun açıklaması

Bu konu 391 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...
Bitcoin Tekrardan Sert Düşüş Yaşadı 5.00 391 Reviews

Konuyu değerlendir: Bitcoin Tekrardan Sert Düşüş Yaşadı

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 391 kez incelendi.

Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Konular
    36
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    @Sayko

Standart Bitcoin Tekrardan Sert Düşüş Yaşadı

Bitcoin Tekrardan Sert Düşüş Yaşadı

Bu gün 16 Ocak 2018. Malumunuz dün Bitcoin Abd’li bir yatırımcının yüksek alımından dolayı bir hareketlilik yaşadı ve bu çok uzun sürmedi çünkü Çin'in kripto para ticaretine yönelik sınırlamaları artırmayı tartışması ve Güney Kore'de kripto para borsalarının yasaklanmasının gündeme gelmesi fiyatlar üzerinde olumsuz etkilerin yaşanmasına neden oldu üstelik Almanya Merkez Bankasının Bitcoin ile alakalı küresel çapta düzenlemelere ihtiyaç olduğunun açıklaması yatırımcıları önemli ölçüde geri çekilme taraftarına soktu.
    Dün 15000$ seviyelerini gören Bitcoin bugün 11000$ seviyelerine gerileyerek yaklaşık olarak %20 seviyelerinde bir düşüş yaşadı.
    hakanyavuz (1 hafta önce) Bunu beğendi.

hakanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    98
    Beğenmiş
    107
    Beğenilmiş
    53
      Blog Yazıları
    7
    @hakanyavuz

Standart Cevap: Bitcoin Tekrardan Sert Düşüş Yaşadı

100 milyon transfer çokta işe yaramadı :) merak ediyorum bu kadar bekleyiş hangi rekoru getirecek.

Sayko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye
    Konular
    36
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    @Sayko

Alıntı hakanyavuz Nickli Üyeden Alıntı
    100 milyon transfer çokta işe yaramadı :) merak ediyorum bu kadar bekleyiş hangi rekoru getirecek.
    @hakanyavuz ya artık bu yabancı devletlerden de şüphelemeye başlıyorum siyasiler bilerek bu tarz haberlerde bulunup fiyatları düşürüp ucuzdan mı alıyorlar ne yapıyorlar :)) Rekor hehalde bizim anketteki gibi skyroket olacak :))

Süper Moderatör
    Konular
    98
    Beğenmiş
    107
    Beğenilmiş
    53
      Blog Yazıları
    7
    @hakanyavuz

:)) bakacağız,göreceğiz (zaman)

chn2z - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    4
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    @chn2z

Bir yatırımcının yüksek alımı fiyatı arttırır düşürmez ki. Bana göre ülkerlerin bitcoin hakkında yapmış olduğu yorumlar da yalan. Çin ezelden beri zaten desteklemiyor çoğu madencilik şirketleri Kanada ye geçme kararı aldı. Güney Kore zaten piyasayı elinde tutan bir ülke kendi ayağına sıkmaz. Bunların hepsi bence hikaye. Ben demiştim demek istemiyorum ama böyle bir düşüşün yaşanacağı belliydi. https://forum.kriptoparahaber.com/sh...?p=882#post882 bu postta da sölemiştim. Uzun vadede bu düşüş bence çok iyi en azından çöp coinlerden kurtulucaz artık. Çöp piyasaya giden market hacmi artık BTC ETH üzerine kayacak. ETH bana göre BTC yide geçiçek. Dün BTC yi kurtaran 10000 dolardan 1500er btc alış emri giren balinalar oldu. Çoğu borsalarda bu tarz alımlar oldu ve fiyat şu an stabil. Ama bu düzeliş tahminimce 6 ayı bulur 2018 için pek umutlu değilim açıkcası. Hepinize kolay gelsin.

talmagecheyenne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    0
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    @talmagecheyenne

Alıntı Sayko Nickli Üyeden Alıntı
    Bitcoin Tekrardan Sert Düşüş Yaşadı

Bu gün 16 Ocak 2018. Malumunuz dün Bitcoin Abd’li bir yatırımcının yüksek alımından dolayı bir hareketlilik yaşadı ve bu çok uzun sürmedi çünkü Çin'in kripto para ticaretine yönelik sınırlamaları artırmayı tartışması ve Güney Kore'de kripto para
    Alıntı Sayko Nickli Üyeden Alıntı
    Speed Test Scrabble Word Finder Solitaire borsalarının yasaklanmasının gündeme gelmesi fiyatlar üzerinde olumsuz etkilerin yaşanmasına neden oldu üstelik Almanya Merkez Bankasının Bitcoin ile alakalı küresel çapta düzenlemelere ihtiyaç olduğunun açıklaması yatırımcıları önemli ölçüde geri çekilme taraftarına soktu.
    Dün 15000$ seviyelerini gören Bitcoin bugün 11000$ seviyelerine gerileyerek yaklaşık olarak %20 seviyelerinde bir düşüş yaşadı.

merak ediyorum bu kadar bekleyiş hangi rekoru getirecek.
    Konu talmagecheyenne tarafından (1 hafta önce Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.

Süper Moderatör
    Konular
    98
    Beğenmiş
    107
    Beğenilmiş
    53
      Blog Yazıları
    7
    @hakanyavuz

Konu üstünde 1.5 sene eklenmiş :) Neyse Bitcoin fiyatı son yükselişinden sonra insanların beklentisi çok büyük oldu. Şu zaman Bu zaman derken 2 Yıl olacak... Bu işte kazanan sabır olacak "büyük bir sabır"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)