Topluluk Kanallarımız

Bitcoin & Altcoin Türkiye - Madencilik

Bitcoin & Altcoin Türkiye - Madencilik

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

Merhaba herkese, hazır görmüşken birşey paylaşmak istedim :) Bildiğiniz üzere yanlış hatırlamıyor isem, aralık ayının 17'sinde Bitcoin zirve yaptığı zaman 77.000 TL iken yaklaşık 28.000 TL'lik alım yapmıştım. Haliyle aynı şekilde günümüz fiyat durumunu biliyoruz. Aldığım bu Bitcoin ile Poloniex borsasında tamamıyla Ripple alımı yaptıydım :)) Ripple o dönem yine aynı şekil zirve yaptığı zamandı. Evet biliyorum, uzun süreli satmak için almadıydım ama, bu düşüşler fiyatın bir süre bu şekilde devam

Bu konu 274 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
17 Aralık ile bugüne olan rahatlığım :) 5.00 274 Reviews

Konuyu değerlendir: 17 Aralık ile bugüne olan rahatlığım :)

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 2 kişi oyladı ve 274 kez incelendi.

pepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Beğenmiş
    6
    Beğenilmiş
    5
    @pepe

Standart 17 Aralık ile bugüne olan rahatlığım :)

Merhaba herkese, hazır görmüşken birşey paylaşmak istedim :) Bildiğiniz üzere yanlış hatırlamıyor isem, aralık ayının 17'sinde Bitcoin zirve yaptığı zaman 77.000 TL iken yaklaşık 28.000 TL'lik alım yapmıştım. Haliyle aynı şekilde günümüz fiyat durumunu biliyoruz. Aldığım bu Bitcoin ile Poloniex borsasında tamamıyla Ripple alımı yaptıydım :)) Ripple o dönem yine aynı şekil zirve yaptığı zamandı. Evet biliyorum, uzun süreli satmak için almadıydım ama, bu düşüşler fiyatın bir süre bu şekilde devam etmesi, bir ara sinir sistemlerimi harekete geçirdi.

Sürekli gözler ekran fiyatlarında. 1,2 elim sürekli SELL kısmına gitti geldi, gitti geldi... allah'tan satmadım, satmamışım. ve Karar verdim Hold Eylem Planına geçip, fiyatlar toparlanana kadar, hiç bir şekilde satmayacağım. ( 1TL olsa bile ) Tabiki bu durum kolay olmadı. Aynı sigarayı bırakmaya benziyor :)

En son olarak, telefonumda yer alan bir tane mobil uygulama vardı onu sildim... Tarayıcımda Favorilere ekli olan Poloniex borsa ve Paribu borsasını kaldırdım.(Göz önünde olmasın diye) Hiç bir şekilde merak edip bakmıyorum. Tek yaptığım gündemi takip edip, paylaşımları okuyorum. Şuan kuş gibi hafif olduğumu söyleyebilirim :) ama kolay olmadı olmayacakta. İnşallah en kısa sürede toparlanır, buna inancım zaten sonsuz, bunda şüphe yok ama biz "Türk" insanı olarak sabretmeyi bir türlü beceremiyoruz valla...

Herkese bunu tavsiye ederim, kesinlikle zarar edip, hiç bir şekilde satmayın arkadaşlar. Bitcoin, Ripple veya diğer altcoinler neye yatırım yaptıysanız (eğer trader değilseniz)

Umarım bu yazı diğer kripto para kullanan ve özellikle ben gibi duruma düşen insanlar için faydalı olur :) Unutmayın yalnız değilsiniz, bende sizdenim.

Hayırlı Akşamlar.
    Linkleri görebilmek için foruma kayıt olmak zorundasınız.
    admin (24.Şubat.2018), OrcHkn (01.Mart.2018) Bunu beğendi.
    Konu admin tarafından (12.Şubat.2018 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.

kıvançyılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deneyimli Üye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    @kıvançyılmaz

Standart Cevap: 17 Aralık ile bugüne olan rahatlığım :)

Başarıların devamını dilerim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler