Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

HAYIR! Kimseden yatırım tavsiyesi almamalısınız. En iyi analizciler, en çok kazananlar bile size doğru sonuçları sunamaz. Kendileri bile yüklü kayıplar verebilir. Kendi araştırmanızı yaparak, kendi mantığınız doğrultusunda yatırım kararları almalısınız!

Bu konu 62 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Yatırım tavsiyesi alırken nelere dikkat edilmelidir? 62 Reviews

Konuyu değerlendir: Yatırım tavsiyesi alırken nelere dikkat edilmelidir?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 62 kez incelendi.

furkanozkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    71
    Beğenmiş
    30
    Beğenilmiş
    55
    @furkanozkaya

Başparmak yukarı Yatırım tavsiyesi alırken nelere dikkat edilmelidir?

HAYIR!

Kimseden yatırım tavsiyesi almamalısınız.

En iyi analizciler, en çok kazananlar bile size doğru sonuçları sunamaz.

Kendileri bile yüklü kayıplar verebilir. Kendi araştırmanızı yaparak, kendi mantığınız doğrultusunda yatırım kararları almalısınız!
    OrcHkn (01.Mart.2018) Bunu beğendi.

OrcHkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    3
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    6
    @OrcHkn

Standart Cevap: Yatırım tavsiyesi alırken nelere dikkat edilmelidir?

Müsade ederseniz kendi düşüncelerimi paylaşmak isterim.
    Kimse kazanacağınız paradan pay almadığı gibi edeceğiniz zararada kefil olmucaktır. Nasıl bilmediğimiz dili konuşamıyor, anlamadığımız işi yapamıyorsak bu tür piyasaları önce öğrenmeli sonra adım atmalıyız. Öğrenmek için girdiğiniz paradan da kar beklemeyin ve korkmadan hareket edin. Buna göre bir para ile girin. Bunların dışında bu işi bilen emek harcamış insanların öngörülerinide bence kulak ardı etmemek gerekiyor. Bu tarz paylaşımları yatırım tavsiyesi olarak değil farkındalığınızı artırdığını düşünerek kendi stratejinizi üzerine koyarak hareket edin. Bütün olasılıkları hesaplasanız bile resme yukardan baktığınızda ya %50 kaybedersiniz yada % 50 kazanırsınız.
    No: Başlığı görünce bilgi paylaşımında bulunacaksınız sandım. Bize hangi ip uçları nerelere götürür hangi yolları izlemeliyiz daha faydalı bilgiler paylaşmanızı dilerim.
    Örnek: Ben Malezya kökenli hiç bir şirket kurum veya kuruluşa yatırım yapmam. Arkadaşını getir sana şu kadar para kazandıralım sistemlere dahil olmam. Kripto para piyasasına değinecek olursak güvenmediğim coinlere kısa veya uzun vadede hiç bir şekilde yatırım yapmam.Gibi...
    Bütün arkadaşlara bol kazançlar diliyorum.

furkanozkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    71
    Beğenmiş
    30
    Beğenilmiş
    55
    @furkanozkaya

Alıntı OrcHkn Nickli Üyeden Alıntı
    Müsade ederseniz kendi düşüncelerimi paylaşmak isterim.
    Kimse kazanacağınız paradan pay almadığı gibi edeceğiniz zararada kefil olmucaktır. Nasıl bilmediğimiz dili konuşamıyor, anlamadığımız işi yapamıyorsak bu tür piyasaları önce öğrenmeli sonra adım atmalıyız. Öğrenmek için girdiğiniz paradan da kar beklemeyin ve korkmadan hareket edin. Buna göre bir para ile girin. Bunların dışında bu işi bilen emek harcamış insanların öngörülerinide bence kulak ardı etmemek gerekiyor. Bu tarz paylaşımları yatırım tavsiyesi olarak değil farkındalığınızı artırdığını düşünerek kendi stratejinizi üzerine koyarak hareket edin. Bütün olasılıkları hesaplasanız bile resme yukardan baktığınızda ya %50 kaybedersiniz yada % 50 kazanırsınız.
    No: Başlığı görünce bilgi paylaşımında bulunacaksınız sandım. Bize hangi ip uçları nerelere götürür hangi yolları izlemeliyiz daha faydalı bilgiler paylaşmanızı dilerim.
    Örnek: Ben Malezya kökenli hiç bir şirket kurum veya kuruluşa yatırım yapmam. Arkadaşını getir sana şu kadar para kazandıralım sistemlere dahil olmam. Kripto para piyasasına değinecek olursak güvenmediğim coinlere kısa veya uzun vadede hiç bir şekilde yatırım yapmam.Gibi...
    Bütün arkadaşlara bol kazançlar diliyorum.
    Genel bir bilgi toplayışı yapıp, buna uzman yatırımcılar da dahil, kişi kendi duygu ve mantığına göre hareket etmeli. Birisi A coin aldı diye gidip A coin almamalı. Bunun sonu genel olarak hüsran.

OrcHkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    3
    Beğenmiş
    8
    Beğenilmiş
    6
    @OrcHkn

Birisi A coin aldı diye gidip A coin almamalı.

Çok doğru sonuna kadar katılıyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)