Web Servislerimiz

KRİPTO HABER

ICO TÜRKİYE LİSTELEME

admin@kriptoparahaber.com

Etiketlenen üyelerin listesi

33 Genesis Mining, bitcoin ve ethereum kontratları satan dünyanın en büyük mining şirketlerinden birisidir. Dünya çapında ün sahibi olan Genesis Mining, ABD’nin birçok eyaletinde ve dünya metropollerinde özel etkinliklere katılmıştır. Kurulduğu tarihten bu yana, kullanıcılarından en ufak negatif feedback almayan şirket, bulut madencilik alanında Şubat 2014’den beri hizmet veriyor. İzlanda, Kanada ve Bosna merkezli üç adet mega madencilik çiftliği ile hizmet veren Genesis Mining, sha256, X11

Bu konu 744 kez görüntülendi 8 yorum aldı ...
Genesis Mining ile Bulut Madencilik Sistemi 744 Reviews

Konuyu değerlendir: Genesis Mining ile Bulut Madencilik Sistemi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 744 kez incelendi.

deryanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Konular
    65
    Beğenmiş
    7
    Beğenilmiş
    7
    @deryanur

Standart Genesis Mining ile Bulut Madencilik Sistemi

genesis.jpg

Genesis Mining,bitcoin ve ethereum kontratları satan dünyanın en büyük mining şirketlerinden birisidir. Dünya çapında ün sahibi olan Genesis Mining, ABD’nin birçok eyaletinde ve dünya metropollerinde özel etkinliklere katılmıştır. Kurulduğu tarihten bu yana, kullanıcılarından en ufak negatif feedback almayan şirket, bulut madencilik alanında Şubat 2014’den beri hizmet veriyor. İzlanda, Kanada ve Bosna merkezli üç adet mega madencilik çiftliği ile hizmet veren Genesis Mining, sha256, X11 ve Ether kazım güçlerini sağlıyor. Bitcoin’den başka Litecoin, Monero, ZCash, Ether ve Dash altcoin madenciliğine de imkan sağlıyor.

GM.jpg

Genesis Mining’in en iyi yönlerinden birisi de ödeme sistemi. Ödemeler otomatik olarak, anında cüzdanınıza aktarıyor. Siteden satın aldığınız hash güçleri size ait oluyor ve dilediğiniz kadar kullanabiliyor veya istediğiniz zaman satabiliyorsunuz. Günlük olarak hesabınıza kazançlarınız aktarılıyor.
    Hash gücü satın almak için mevcut ödeme yöntemleri; Kredi Kartı, Bitcoin, Litecoin, Dark Coin ve Doge Coin.

Yüksek oranlı kazanç sunan ve ROI (yatırım amorti süresi) süresini kısa gösteren sahte mining sitelerine yatırım yapıp, “ha kapandı, ha kapanacak” diye diken üstünde oturmak yerine gerçekten güvenilir olan Genesis Mining ile madencilik yapmanız genel olarak tavsiye edilir.

Ayrıca aşağıdaki indirim kodunu üye olurken yazarsanız, tüm hash gücü alımlarınızda %3 indirim sağlanıyor.

indirim Kodu: VJutFY

Genessis Mining Sayfasına Ulaşmak için tıklayın

mesut2222 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    0
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    @mesut2222

Standart RE: Genesis Mining ile Bulut Madencilik Sistemi

İyi güzel yazmışsın ama bu sitede ödemeler günlük yapilıyormuş peki bu ödemeler için nekadar gönderim ücreti alınıyor kimse bu konuda bilgi vermiyor.

HakanKF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    111
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    7
    @HakanKF

Standart Cvp: Genesis Mining ile Bulut Madencilik Sistemi

Alıntı mesut2222 Nickli Üyeden Alıntı
    İyi güzel yazmışsın ama bu sitede ödemeler günlük yapilıyormuş peki bu ödemeler için nekadar gönderim ücreti alınıyor kimse bu konuda bilgi vermiyor.
    Bitcoin ve Kredi kartı ile satın alabileceğiniz 1 yıllık kontrat için 5 $ kart komisyon ücreti bulunuyor. Onun dışında mining ile elde ettiğiniz miktarları tarafınıza gönderilirken, herhangi bir kesinti filan yapmıyor diye biliyorum. Olduğu gibi miktar ne ise o

Çaylak Üye
    Konular
    0
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    @mesut2222

Hashflare gönderim ücreti alıyor yanılmıyorsam 60000 satoshi kadar yani genesiste aliyorsa ve gunluk te gonderiyorsa bize bişey kalmaz kullanan bi arkadaş varsa bilgi verirse sevinirim.

solo madenci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    1
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    @solo madenci

Hashflare gönderim ücreti alıyor yanılmıyorsam 60000 satoshi kadar yani genesiste aliyorsa ve gunluk te gonderiyorsa bize bişey kalmaz kullanan bi arkadaş varsa bilgi verirse sevinirim.
    Dostum ben eth için ufak bir mevla girmiştim, ne ise o geliyor kesme filan yok ama şöyle bir durum var. Ben genesis pek tavsiye etmiyorum. bakım elektrik masraflarını karşılamıyor diye iptal edebiliyorlar. Bu tüm kullanıcılar için geçerli, yani saçma sapan şeyler çıkartıyorlar sana. Kağıt üzerinde mantıklı gelebilir belki kazanç ama hiç gerek yok. Kazmak istediğin coin hangisi ise, normal satın al bekle öyle sat daha kazançlı ve garantili olmuş olursun

BTC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    14
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    4
    @BTC

Evet sıkıntı cloud mining, evdeki hesap çarşıya uymuyor. Saçma sapan şeyler çıkabiliyor

sinsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    7
    Beğenmiş
    29
    Beğenilmiş
    5
      Blog Yazıları
    1
    @sinsal

dostum aynen ya, ne üretmek istiyorsan normal satın al beklet daha mantıklı

Çaylak Üye
    Konular
    0
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    @mesut2222

Alıntı sinsal Nickli Üyeden Alıntı
    dostum aynen ya, ne üretmek istiyorsan normal satın al beklet daha mantıklı
    Malesef 20 gün önce hashflareden 107,5 dolar karşılıgında kazım gücü aldım tam araştırmadan dalmış bulundum içine günlük ortalama 9500 satoşhi kazım yapıyor ancak çekme sınırını 0.01 btc ye çıkardılar birikenleri çekmem yaklaşık 5 ay sonra gerçekleşecek :-( çekim ücreti nekadar kesecek malesef tam bir bilgi bulamadım bilen varsa söylerse sevinirim. indirimli olarak aldım yaklaşık 380 tl zarar etmiyecegim gibi duruyor. Acaba çekebilecekmiyim şüphesi oldugu için başka yatırım yapmayacagım. Tavsiyene uyarak Paribudan 1000 tl lik btc aldım günlük fırsat buldukça alıp satıyorum 3 günde 1072 tl yaptım. alıp satmak daha iyi gerçekten birazdaha kavrayayım miktarı arttıracagım.

kriptopara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çaylak Üye
    Konular
    4
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    @kriptopara

evet para çekmek için belli bir limit üzerine çıkman gerektiğini bende biliyorum lakin çekeceğin tutardan kesinti yapmadığını biliyorum bende. Ne kadar para çekmek istiyor isen, çekeceğin tutar olduğu gibi aktarılır sadece 0,005 BTC Fee ücreti kesebilirler. O kesinti standart transfer için madenci komisyonu.

Ama genel olarak baktığınızda online madencilik mantıklı değil. Sermayen var ise, normal reel madencilik yapacanki para kazanacan diğer türlü hepsi boş. Sen en iyisini yapmışın! al paran kadar BTC at kenara . Methmet Hamdi Bol dediği birşey vardır sürekli. Her hafta Her ay alabildiğiniz kadar Bitcoin alıp kenara atın, birikim yapın. ( 10TL, 50TL, 100TL) bütçen ve paran kadar birikim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)